У Росії продовжують ховати вагнерівців, але з'явився важливий нюанс, - ЗМІ (фото)

Через півтора місяці після оголошеного відходу "ПВК Вагнер" з фронту і більше двох тижнів після заколоту Євгена Пригожина, в Росії продовжують ховати вбитих найманців. Але тепер над їхніми погилами перестали встановлювати хрести. Про це пише видання "Вот Так", передають Патріоти України.

Кореспондентка видання побувала на одному з найвідоміших кладовищ найманців в станиці Бакинська Краснодарського краю. Як з'ясувалося на місці, заколот вагнерівців ніяк не вплинув на плани з благоустрою кладовища, яке Пригожин анонсував ще навесні.

"Недільним днем на кладовищі похмурі робітники займаються благоустроєм могил. Замість дерев'яних хрестів з табличками на місці поховань встановлюють сірі гранітні надгробки у вигляді пірамід, схожі на протитанкові надовби, відомі як "зуби дракона"", – пише видання.

Чому відмовилися від хрестів, ніхто не зміг розповісти. Але на пірамідках-надгробках як і раніше присутня символіка "ПВК Вагнер".

Ділянка, де ховають найманців, обгороджена парканом від решти кладовища. Про це поховання вагнерівців вперше стало відомо наприкінці 2022 року, коли тут було 48 могил з табличками "Вагнера". Зараз їх у 17 разів більше — 824 могили. Але робітники, зайняті в благоустрої, запевняють, що поховань насправді більше — близько тисячі.

Також робітники стверджують, що на цвинтар продовжують привозити вбитих найманців, хоча і в меншій кількості. Чи йде мова про нещодавно загиблих, або про тих, хто загинув раніше, але тільки зараз їх змогли поховати, не уточнюється.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Народні прикмети на 23 липня. Про що українці здавна просили чудотворну Почаївську ікону, один з найбільш шанованих образів Богородиці

середа, 23 липень 2025, 7:11

23 липня за новим церковним календарем (5 серпня за старим) - день пам'яті Почаївської ікони Божої Матері, однієї з найбільш шанованих святинь України. За юліанським календарним стилем - день пам'яті преподобного Антонія Печерського. Почаївську ікону Б...

Історія з НАБУ – це про українськи граблі - Lana Zerkal

середа, 23 липень 2025, 0:05

"Ніщо інше не могло би так швидко та без торгу об’єднати “Слуг”, ОПЗЖ і БЮТ, як розуміння того, хто є спільним ворогом. НАБУ та САП.". Історія з НАБУ – це про українськи граблі. Граблі, на яких українськи еліти танцюють, наспівуючи пісню про європейськ...