
Через півтора місяці після оголошеного відходу "ПВК Вагнер" з фронту і більше двох тижнів після заколоту Євгена Пригожина, в Росії продовжують ховати вбитих найманців. Але тепер над їхніми погилами перестали встановлювати хрести. Про це пише видання "Вот Так", передають Патріоти України.
Кореспондентка видання побувала на одному з найвідоміших кладовищ найманців в станиці Бакинська Краснодарського краю. Як з'ясувалося на місці, заколот вагнерівців ніяк не вплинув на плани з благоустрою кладовища, яке Пригожин анонсував ще навесні.
"Недільним днем на кладовищі похмурі робітники займаються благоустроєм могил. Замість дерев'яних хрестів з табличками на місці поховань встановлюють сірі гранітні надгробки у вигляді пірамід, схожі на протитанкові надовби, відомі як "зуби дракона"", – пише видання.
Чому відмовилися від хрестів, ніхто не зміг розповісти. Але на пірамідках-надгробках як і раніше присутня символіка "ПВК Вагнер".

Ділянка, де ховають найманців, обгороджена парканом від решти кладовища. Про це поховання вагнерівців вперше стало відомо наприкінці 2022 року, коли тут було 48 могил з табличками "Вагнера". Зараз їх у 17 разів більше — 824 могили. Але робітники, зайняті в благоустрої, запевняють, що поховань насправді більше — близько тисячі.
Також робітники стверджують, що на цвинтар продовжують привозити вбитих найманців, хоча і в меншій кількості. Чи йде мова про нещодавно загиблих, або про тих, хто загинув раніше, але тільки зараз їх змогли поховати, не уточнюється.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...