"У Росії тепер непристойно багато стається катастроф. Сучасні технології не дозволяють приховати", - Оксана Забужко

"Знаєте, що це? Це - зафіксований з космосу викид метану на газопроводі Газпрому в Ніжегородській області РФ. Кажуть, дуже потужний - 164 т на годину, по суті, екологічна катастрофа. (В Росії тепер якось непристойно, по наростаючій, багато катастроф, самих літаків за останні 3 місяці розбилося з десяток, жаль, що українські ЗМІ тільки про впалий зубець на Кремлі розповідають...)", - пише українська письменниця Оксана Забужко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я це до чого: Чекістан, звісно, мріє знов відгородитись од світу і "окуклітца", як за часів СРСР, але технології не дозволять. Навіть сучасна КНР, ідеальна держава з Орвелового "1984", не є для світу цілком непрозорою. Можна, звичайно, всередині країни взяти за зразок Північну Корею і розповідати по ТБ своїм кріпакам, ніби в Україні також (як, відтепер, в Росії) нема Посольства США (ну бо як же стерпіти, що хохли собі спокійно оформляють візи в Києві на Сирці, а російським "хозяєвам жизні" треба буде тепер по візу США добиватися аж у Варшаву, куди росіян ще й не впускають через ковід!) - але обманювати американські супутники надувними танками, як це робив СРСР за Брежнєва-Андропова, вже не вийде. Можливості для блефу різко скоротилися.

В цікаві часи живемо, хай їм грець... Непрогнозовані, безпрецедентні. Будь-яка мишка, що "бігла, хвостиком махнула", може, як у казці, "розбити яєчко" і змінити хід історії".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ніф*га не загрожує": Арестович вразив прогнозом про долю Кримського мосту

середа, 28 вересень 2022, 22:43

Радник офісу Президента Олексій Арестович висловився про подальшу долю Кримського мосту. Він вважає, що ми навряд чи зможемо його знищити. Своїм прогнозом про долю мосту Арестович поділився в ефірі з правозахисником Марком Фейгіним, передають Патріоти ...

Після мобілізації: Жданов оцінив, чи спробує Росія знову вторгнутися з боку Білорусі

середа, 28 вересень 2022, 22:00

Те, чи спробує Росія знову за допомогою мобілізованих громадян наступати на півночі України з боку Білорусі, залежить від її спроможності сформувати необхідні угруповання військ. Але ці війська РФ ще належить одягти, озброїти та забезпечити технікою. П...