У Росії закінчуються боєприпаси навіть у глибоких сховищах, що погіршує здатність до наступу, - ЗМІ

Росія стикнулася з проблемою постачання боєприпасів. Це ставить під питання її здатність до нового наступу на війні проти України. Про це повідомляє редактора ITN Емму Берроуз у Twitter. Журналістка повідомила, що, за даними західної розвідки, у росіян закінчуються боєприпаси, передають Патріоти України.

"У нас є широкий спектр доказів, які свідчать про те, що боєприпаси вичерпуються... включно з боєприпасами, які надходять із глибоких сховищ", - сказав співробітник західної розвідки на умовах анонімності.

Західний чиновник зазанчив, що скорочення російських запасів боєприпасів "зрештою почне погіршувати здатність Росії розпочинати наступ". Він сказав, що РФ об’єднала батальйонні тактичні групи і переживає "жахливі часи, намагаючись відновити свої сили". Він додав, що це не гарний спосіб підвищити боєздатність.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На фронті в Україні загинув "військкор" російський "Известий" (фото)

п’ятниця, 19 квітень 2024, 22:56

Місце та обставини загибелі не уточнюються. Останній репортаж "військкора" вийшов два дні тому. "Військовий кореспондент" "Известий" Семен Єрьомін загинув на війні в Україні. Про це 19 квітня повідомило видання, передають Патріоти України. Місце та обс...

Захід роками дурив Україну, тож поділяє з Путіним провину за війну, - колишній соратник Рейгана

п’ятниця, 19 квітень 2024, 22:02

Західні лідери роками дурили українців, обіцяючи вступ в НАТО. Провина за нинішню війну в Україні частково лежить на країнах Заходу. Про це в авторській статті для журналу The American Conservative написав колишній спеціальний помічник президента США Р...