У росіян наростає тривожність через рейди РДК на територію РФ, - ISW

Реакція влади РФ на вже другий рейд Російського добровольчого корпусу у Білгородській області РФ свідчить про підвищену тривогу у російському інформаційному просторі та суспільстві. Про це йдеться у звіті ISW за підсумками четверга, 1 червня.

"Відповіді російських офіційних осіб та військкорів на операції в Білгородській області свідчать про те, що в російському інформаційному просторі відчутна підвищена тривожність щодо війни з Україною", - йдеться в аналізі.

Так, прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков заявив, що президент РФ Володимир Путін постійно отримує інформацію про ситуацію у Білгородській області. Крім того, Путін нагородив голову Шебекинського району орденом Мужності за реагування на ситуацію на кордоні.

У свою чергу, влада Білгородської області оголосила про евакуацію 200 дітей до Пензенської області і планує 3 червня евакуювати ще 600 дітей до Калузької та Ярославської області.

"Все це свідчить про те, що Кремль намагається використати ці операції для підтримки поточних інформаційних кампаній, спрямованих на те, щоб зобразити війну в Україні як екзистенційну та отримати внутрішню підтримку тривалої війни", - додали в Інституті вивчення війни.

Зазначається, що деякі російські блогери використали ситуацію в Білгородській області для критики російського керівництва, тоді як інші стверджували, що обмежені рейди є провісниками українських контрнаступних операцій.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук у руки, - ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...