
У російській Башкирії сталося масове отруєння працівників авіазаводу. Усього постраждали щонайменше 20 осіб, госпіталізовано 14 людей. Про це з покликанням на МОЗ Башкирії повідомило російське видання Astra, передають Патріоти України.
«Через спалах норовірусної інфекції на підприємстві ОДК-Уфимське моторобудівне виробниче об'єднання (ОДК-УМПО) постраждали щонайменше 20 осіб – переважно персонал харчоблоку. Вогнищами інфекції стали їдальня та буфети», – сказано в повідомленні.
Госпіталізовано 14 осіб. Їхній стан оцінюється як середньої тяжкості. Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу. До відома, ОДК-УМПО займається розробкою, виробництвом та ремонтом авіаційних двигунів. Завод також виробляє газоперекачувальні агрегати, розробляє та ремонтує вертолітну техніку.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...