
У російській Башкирії сталося масове отруєння працівників авіазаводу. Усього постраждали щонайменше 20 осіб, госпіталізовано 14 людей. Про це з покликанням на МОЗ Башкирії повідомило російське видання Astra, передають Патріоти України.
«Через спалах норовірусної інфекції на підприємстві ОДК-Уфимське моторобудівне виробниче об'єднання (ОДК-УМПО) постраждали щонайменше 20 осіб – переважно персонал харчоблоку. Вогнищами інфекції стали їдальня та буфети», – сказано в повідомленні.
Госпіталізовано 14 осіб. Їхній стан оцінюється як середньої тяжкості. Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу. До відома, ОДК-УМПО займається розробкою, виробництвом та ремонтом авіаційних двигунів. Завод також виробляє газоперекачувальні агрегати, розробляє та ремонтує вертолітну техніку.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...