
У російській Башкирії сталося масове отруєння працівників авіазаводу. Усього постраждали щонайменше 20 осіб, госпіталізовано 14 людей. Про це з покликанням на МОЗ Башкирії повідомило російське видання Astra, передають Патріоти України.
«Через спалах норовірусної інфекції на підприємстві ОДК-Уфимське моторобудівне виробниче об'єднання (ОДК-УМПО) постраждали щонайменше 20 осіб – переважно персонал харчоблоку. Вогнищами інфекції стали їдальня та буфети», – сказано в повідомленні.
Госпіталізовано 14 осіб. Їхній стан оцінюється як середньої тяжкості. Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу. До відома, ОДК-УМПО займається розробкою, виробництвом та ремонтом авіаційних двигунів. Завод також виробляє газоперекачувальні агрегати, розробляє та ремонтує вертолітну техніку.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...