
Цього тижня в окупований Росією Донецьк приїжджали "цікаві гості" з РФ. Про це пише військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, передають Патріоти України.
За його інформацією, в місто прибула комісія з Міноборони РФ, щоб перевірити стан речей на Авдіївському напрямку і проінспектувати 74-у ОМСБр. Як додав експерт, комісію очолював військовий злочинець, начальник Головного військово-політичного управління, генерал-полковник Віктор Горемикін.
"Нагадаю, що 74-та ОМСБр 41-ї ОВА входила до складу ГВ "Центр" і була перекинута під Авдіївку разом з 55-ю ОМСБр в рамках операції наступу на місто. Оперували вони в основному в південному секторі, в районі Водяного, але останнім часом в штурмових діях переважно там задіяні підрозділи саме 55-ї ОМСБр", - зазначив оглядач.
Він припускає, що, судячи з усього, з 74-ю у російських військ "щось пішло не за планом": "Якщо довелося вивозити аж цілого бідолаху з теплого кабінету на Фрунзенській набережній. Цікаво, а що сталося?".
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...