У Ростові біля захопленого військового штабу лунають вибухи і стрілянина, "вагнерівці" відганяють людей (відео)

У районі штабу Південного військового округу в Ростові, який раніше захопили "вагнерівці" в ході військового заколоту, відбувається стрілянина і чути вибухи, інформують Патріоти України.

Як повідомляють російські Телеграм-канали, в районі штабу щось "гримнуло", після цього "вагнерівці" почали відганяти присутніх там городян. На відео з місця подій чути постріли, і видно, як тікають люди.

Кореспонденти RT повідомляють з місця подій, що чули два "хлопки" схожих на вибух, після чого люди почали тікати. Потім пролунали постріли. Телаграм-канал Mash теж повідомляє про два вибухи біля штабу ПВО і зазначає, що після цього "вагнерівці" відганяють людей від будівлі мінімум на 2 кілометри.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Навроцький "позичив" ідею у проросійських активістів, щоб позбавити Зеленського ордена Білого Орла: польське розслідування

четвер, 2 липень 2026, 20:48

Ідея позбавити президента України найвищої польської нагороди – Ордена Білого Орла – не виникла в офісі президента Навроцького і навіть не в кабінеті депутата від "Конфедерації" Гжегожа Плачека, який ініціював відповідне звернення до президента Польщі

В пошуках скарбів гетьмана Полуботка: "Прокляте золото", котре при вдалому збігу обставин може збагатити всю Україну

четвер, 2 липень 2026, 19:10

Існують легенди, що не дають спокою вже кільком поколінням. Одна з них — про скарби гетьмана Павла Полуботка, золото, яке нібито чекає на Україну десь у лондонських банках. . Частина істориків вважає цю історію красивим міфом — символом національної н...