У Швейцарії придумали схему передачі танків Україні, - експерт Defense Express

У Швейцарії обговорюють можливість продажу танків зі свого арсеналу за символічну ціну будь-якій з країн, яка погодиться після цього передати танки Україні. Директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих в ефірі Еспресо заявив, що це потужний сигнал, передають Патріоти України.

"Заява швейцарців про те, що вони частково переглянули політику нейтралітету стосовно України у випадку невиправданої агресії проти нашої країни саме через те, що там зрозуміли природу подій. Швейцарія пройшла великий шлях до розуміння. Ми можемо констатувати, що процес постачання боєприпасів для зенітних систем Gepard може бути розблокований", - пояснив експерт.

За його словами, це також дало старт дискусії щодо можливості непрямої передачі озброєнь Україні.

"Зараз там обговорюють питання можливості продажу танків зі свого арсеналу за символічну ціну в один франк будь-якій з країн, яка зголоситься передати свої танки Україні. Напряму передати вони не можуть через особливості законодавства. Обговорюються різноманітні способи. Це свідчить про зрушення у питанні підтримки України. Це може говорити для тих, хто приєднується до коаліції, що немає сумнівів у перемозі України", - зазначив Рябих.

На думку експерта, Швейцарія могла б долучитися й до поставок технологічних речей.

"Там виробляються складові різноманітних систем, які підсилюють їх. Також Швейцарія є потужним виробником окремих видів боєприпасів. Навіть оці символічні процеси є дуже потужними у плані прикладу, щоб інші країни розуміли, що природа цього конфлікту полягає в агресивній політиці Кремля, який свідомо пішов на порушення встановлених міжнародних правил та порядку", - сказав він.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Скандальна учасниця "Міс Україна" підтвердила стосунки з російським бізнесменом (фото)

середа, 27 вересень 2023, 20:43

Скандальна учасниця "Міс Україна-2023" Ірина Піляєва прокоментувала стосунки з російським бізнесменом Олександром Орловим та відповіла на закиди, що вона не патріотка України, передають Патріоти України. Зокрема, довкола моделі спалахнув гучний скандал...

Дочка Ольги Сумської похвалилася, що продовжує працювати в Росії

середа, 27 вересень 2023, 20:15

"Мене дійсно завжди захоплювали жінки, які вміють і поєднувати кар'єру, і бути турботливою мамою та прекрасною дружиною. Я люблю діяльних людей, які не сидять на місці, розвиваються, вигадують, творять, ростуть і йдуть уперед. Час змушує нас жити тут і...