У Швейцарії придумали схему передачі танків Україні, - експерт Defense Express

У Швейцарії обговорюють можливість продажу танків зі свого арсеналу за символічну ціну будь-якій з країн, яка погодиться після цього передати танки Україні. Директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих в ефірі Еспресо заявив, що це потужний сигнал, передають Патріоти України.

"Заява швейцарців про те, що вони частково переглянули політику нейтралітету стосовно України у випадку невиправданої агресії проти нашої країни саме через те, що там зрозуміли природу подій. Швейцарія пройшла великий шлях до розуміння. Ми можемо констатувати, що процес постачання боєприпасів для зенітних систем Gepard може бути розблокований", - пояснив експерт.

За його словами, це також дало старт дискусії щодо можливості непрямої передачі озброєнь Україні.

"Зараз там обговорюють питання можливості продажу танків зі свого арсеналу за символічну ціну в один франк будь-якій з країн, яка зголоситься передати свої танки Україні. Напряму передати вони не можуть через особливості законодавства. Обговорюються різноманітні способи. Це свідчить про зрушення у питанні підтримки України. Це може говорити для тих, хто приєднується до коаліції, що немає сумнівів у перемозі України", - зазначив Рябих.

На думку експерта, Швейцарія могла б долучитися й до поставок технологічних речей.

"Там виробляються складові різноманітних систем, які підсилюють їх. Також Швейцарія є потужним виробником окремих видів боєприпасів. Навіть оці символічні процеси є дуже потужними у плані прикладу, щоб інші країни розуміли, що природа цього конфлікту полягає в агресивній політиці Кремля, який свідомо пішов на порушення встановлених міжнародних правил та порядку", - сказав він.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Лучше не пустить к себе одного честного из сотни негодяев, чем допустить 99 мерзавцев", - блогер-одесит

субота, 1 квітень 2023, 0:16

"С первого апреля Россия начнет председательствовать в Совете безопасности ООН. Небензя сравняется с Гутерришем, как две ягодки одного поля. Облик организации будет окончательно прояснен. Нации же заинтересованы в том, чтобы вопросы безопасности на п...

"Коли вам буде легко уявити, як Єрмак, Татаров чи Арахамія йдуть до лікаря, щоб той їм виписав рецепт, то тоді це і будуть європейські стандарти", - Борислав Береза

субота, 1 квітень 2023, 0:00

"До речі, про європейські стандарти та ліки по рецептах. Прибічники адміністрування непотрібних послуг, видачі багатьох ліків по рецептах, кажуть, що це європейский стандарт", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцме...