У США випробували ракети з APKWS проти дронів. Ці ракети отримає Україна в рамках оборонної допомоги

Компанія BAE Systems успішно завершила додаткові випробування 70 мм ракет з APKWS для протидії безпілотникам.

Ці ракети калібру 70 мм оснащені системою лазерного наведення та новою боєголовкою виробництва General Dynamics.

Система наведення отримала назву Advanced Precision Kill Weapon System (APKWS), боєголовка – High-Explosive Anti-Tank Anti-Personnel Anti-Materiel (HEAT/APAM).

У ході нових випробувань п’ять 70-мм ракет уразили різні безпілотники, у тому числі БПЛА, які летіли зі швидкістю понад 161 км на годину.

Комплект APKWS перетворює стандартну ракету з 4,5-кілограмовою боєголовкою у високоточну, недорогу, надзвукову «ударну зброю з блокуванням після пуску», заявляє BAE.

70-мм ракета з APKWS. Фото: BAE Systems

Компанія зазначає, що комплект лазерного наведення дає можливість літакам і вертольотам наносити «хірургічні удари» з відстані понад 3 км.

Неконтактний підривник, який входить у комплект, дозволяє ракеті уражати ціль без прямого контакту.

Ракети з наведенням APKWS ефективні проти броньованих, стаціонарних і рухомих цілей і можуть запускатися з літаків, вертольотів, вантажівок, катерів і бойових модулів.

«Безпілотники стають все більш поширеними в конфліктах по всьому світу, і ми даємо нашим клієнтам ефективний спосіб протистояти їм, не марнуючи дорогі ракети», – сказав директор BAE Systems Precision Guidance and Sensing Solutions.

Нещодавно в рамках одного з випробувань ракети змогли успішно уразити броньовану техніку з великої відстані та масивну сталеву пластину.

Нагадаємо, на базі цих рішень створений комплекс VAMPIRE (Vehicle-Agnostic Modular Palletized ISR Rocket Equipment).

Комплекс VAMPIRE для 70-мм ракет з APKWS від BAE Systems. Фото: L3Harris

Про надання таких ракетних комплексів Україні Пентагон оголосив у пакеті військової допомоги 24 серпня.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Росіяни освоїли нову тактику інформаційної війни, - Bloomberg

вівторок, 7 лютий 2023, 20:52

Росіяни вигадують все більш витончені способи поширення дезінформації. За підтримки російського уряду дедалі частіше проводяться операції, в рамках яких дезінформацію поширюють від імені відомих міжнародних ЗМІ. Про це пише Bloomberg, передають Патріот...

Лейтенант Нацгвардії розповів, куди в разі відведення сил від Бахмута відійдуть українські війська

вівторок, 7 лютий 2023, 20:43

В разі відведення від Бахмута українських військ вони займатимуть оборону у заздалегідь підготованих, вигідних місцях, щоб ефективно знищувати ворога. Про це в інтерв’ю розповів заступник командира батальйону "Свобода", лейтенант Нацгвардії України Вол...