"У відповідь на теракт у Москві РФ знищила штаб-квартиру СБУ": Пропагандисти Кремля запустили нову серію фейків у західних ЗМІ

Центр протидії дезінформації опублікував добірку фейків і маніпуляцій, які іноземні ЗМІ продукували 28 березня. За версією ЦПД при РНБО України, 28 березня іноземні ЗМІ запустили два фейки та одну маніпуляцію, передають Патріоти України.

Фейк: "У відповідь на терористичний напад у Москві Росія знищила штаб-квартиру Служби безпеки України (СБУ) у Києві балістичними ракетами", – американський коментатор Джексон Хінкл написав у мережі X.

Маніпуляція: Нідерландська журналістка Соня ван ден Енде у статті для вебсайту devend. online написала: "Західна преса стверджувала, що міліція тодішнього президента Януковича відкрила вогонь по натовпу. Однак пізніше суд у Києві встановив, що невідомі озброєні люди на дахах одночасно вбивали протестувальників і міліцію - метод, який ЦРУ використовує в багатьох інших країнах для розпалювання псевдореволюцій".

Дезінформація: "Путін хотів закінчити цю війну майже з самого її початку. Ми цього не визнаємо, бо програємо", – ексрадник Міністра оборони США Дуглас Макгрегор написав у мережі X.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...