
Сестра загиблого російського окупанта наполягла на тому, щоб відкрити його труну, оскільки засумнівалась у заявленій причині смерті. Про це пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України.
Історія сталася у Новоуральську Свердловської області. Олег Смирнов вирушив на війну добровольцем, а за три місяці рідним повідомили про його загибель. У військкоматі родичам сказали, що чоловік наклав на себе руки.
Сестра загиблого наполягла на тому, щоб відкрити труну. За її словами, співробітник похоронного будинку попередив жінку, що «там буде жорстко».
Під час огляду на тілі чоловіка родичі помітили слід від поранення у правому боці. Рідні впевнені, що це результат осколкового, ножового чи кульового поранення. Також родичів збентежила ще одна деталь – у висновку експертизи описано розміри селезінки, яку окупанту видалили близько 20 років тому.
Рідні звернулися до слідчого комітету, а згодом і до місцевої військової прокуратури та військового слідчого комітету з вимогою провести повторну експертизу, однак виявлене поранення у боці окупанта наразі так і не дослідили.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...