"У Зе-влади є ахіллесова п'ята. Клеїти дурника вже не виходить", - Лариса Волошина

"Саме життя вказує нам на ахіллесову п'яту популістичного режиму імені Зеленського. Вони не можуть впоратися із беззаперечним фактом. Наприклад, відставка голови правління Укрексімбанку Євгена Мецгера. Вона є виключно результатом того, що журналістам вдалося відновити відео. Адже ми розуміємо, що якби держслужбовцям вдалося знищити докази нападу, у правопорушенні зараз звинувачували би журналістів", - пише громадський діяч та журналістка Лариса Волошина на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"З нардепом Олександром Трухіним все було навпаки. Поліція - чи хто там по цій справі на підхваті - так і не змогла знайти відео з місця аварії. Це дозволило перевести стрілки фразочками: "Так ніхто ж не постраждав". І це логічно. Ті постраждалі в аварії 6 людей, включно з двома дітьми, в розумінні хронічно потерпілого цілком можуть бути такими, що відбулися легким переляком.

Атмосфера невизначеності створює ситуацію, коли кожен може заперечити що завгодно, мотивуючи це тим, що він художник - він так бачить. Коли з'являється беззаперечний факт, клеїти дурника вже не виходить.

Секрет Зеленського, в протилежність секрету Полішинеля, в атмосфері невизначеності. Ніхто не знає нічого і всі достеменно знають кожен своє. Це дозволяє давати будь-якій події вигідне владі трактування.

Погодьтеся, Зе-владу майже неможливо спіймати за язика, тому що вони: по-перше, нічого розумного не говорять; по-друге, не говорять чогось конкретного; по-третє - все, що вони кажуть, суперечить одне одному. В разі чого у них завжди залишається простір для "ходу конякою". "Я вам нічого не обіцяв. Я вам нічого не винен". Але у випадку з Мецгером ситуація однозначна і не допускає інших інтерпретацій".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Пронесет - не пронесет..." - Машовець

понеділок, 25 жовтень 2021, 6:12

или высокомобильные зонтичные войска, пока дремлют... Джерело

"Популісти заявлять що завгодно, бо їм потрібен "рєйтінг", президент навіть видалить заклик про необхідність щеплення", - Валерій Прозапас

понеділок, 25 жовтень 2021, 0:00

"Розумієте, це "слуґі" можуть собі дозволити зявляти - "просто пєрєстать стрєлять!", "тарифи знизимо вдвічі!", "зарплата 4000$!", "майстри спорту!", "конєц епохі бідності!", "лавіна інвестицій!", "корупцію подолано!", "1000 000 000 дєрєвьєв!". Популіст...