"У ЗСУ відмінні перспективи": Терорист Гіркін "спрогнозував" новий прорив

Терорист Ігор Гіркін продовжує визнавати успіхи ЗСУ і поразку російської армії. Цього разу він спрогнозував швидкий прорив українських захисників до узбережжя Азовського моря та безпосередньо до Волновахи і Маріуполя: "фронт може обрушитися, як під Ізюмом". Про це він написав у Telegram, передають Патріоти України.

"Наростає вал повідомлень про зосередження сил противника на Вугледарському напрямку. (Мені вони приходять теж, не тільки з інтернету беру). У нас же – наскільки мені відомо (з перших вуст) – на цій ділянці картина не сильно відрізняється від тієї, яка мала місце в районі Балаклії тиждень тому. Подробиці наводити не можу, кому треба – повідомив", – написав він.

"З точки зору противника – удар на цьому напрямку – цілком логічний – поки командування ЗС РФ не встигло вивести туди резерви із залишеної Харківської області. І обіцяє відмінні перспективи – з проривом до узбережжя Азовського моря і безпосередньо до Волновахи та Маріуполя. Фронт може обрушитися точно так само, як під Ізюмом", – додав Гіркін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело