
Внаслідок атаки по аеродрому в "Сакі" в Новофедорівці, який був атакований у ніч з 20 на 21 вересня, один із ангарів повністю вигорів. Про це свідчать опубліковані знімки моніторингової групи "Кримського вітру", передають Патріоти України.
На кадрах видно, що одна з будівель залита піною - на його даху характерна біла "шапка". Прикметно, що після удару на аеродромі не залишилося літаків. Як стверджує російське командування, всі БПЛА на цьому напрямі збиті, техніка та об'єкти не постраждали.
В українській розвідці розповіли, що удари СБУ та ВМСУ потрапили в ціль і завдали серйозних пошкоджень техніці окупантів. "Для поразки ворога використали безпілотники, які перевантажили російську ППО, а потім запустили ракети "Нептун", - вказано у повідомленні.
Пропагандистські телеграм-канали пишуть про щонайменше 30 загиблих військових. "На аеродромі було щонайменше 12 Су-24 та Су-30, а також ПЗРК "Панцир". Там же була база підготовки операторів БПЛА Mojaher.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...