Командний пункт Чорноморського флоту РФ поблизу Севастополя у середу, 20 вересня, було знищено завдяки влучному ракетному удару. Спецоперацію здійснили підрозділи Служби безпеки України, Повітряних сил та ВМС ЗСУ. Про це повідомляє Telegram-канал “Оперативний ЗСУ” з посиланням на власні джерела в СБУ, передають Патріоти України.
У повідомленні йдеться, що удару було завдано після того, як Служба безпеки верифікувала інформацію про те, що на військовій базі, яку російські генерали використовували як запасний командний пункт, щоб їх не дістали за основним місцем дислокації, дійсно перебувають командири ворожого флоту.
Військову базу було розбито ракетами, що точно влучили в ціль. Була уражена не тільки жива сила противника, але й дороговартісні військові системи. В СБУ обіцяють, що "сезон бавовни" у Криму буде продовжуватись.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...