Командний пункт Чорноморського флоту РФ поблизу Севастополя у середу, 20 вересня, було знищено завдяки влучному ракетному удару. Спецоперацію здійснили підрозділи Служби безпеки України, Повітряних сил та ВМС ЗСУ. Про це повідомляє Telegram-канал “Оперативний ЗСУ” з посиланням на власні джерела в СБУ, передають Патріоти України.
У повідомленні йдеться, що удару було завдано після того, як Служба безпеки верифікувала інформацію про те, що на військовій базі, яку російські генерали використовували як запасний командний пункт, щоб їх не дістали за основним місцем дислокації, дійсно перебувають командири ворожого флоту.
Військову базу було розбито ракетами, що точно влучили в ціль. Була уражена не тільки жива сила противника, але й дороговартісні військові системи. В СБУ обіцяють, що "сезон бавовни" у Криму буде продовжуватись.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...