Командний пункт Чорноморського флоту РФ поблизу Севастополя у середу, 20 вересня, було знищено завдяки влучному ракетному удару. Спецоперацію здійснили підрозділи Служби безпеки України, Повітряних сил та ВМС ЗСУ. Про це повідомляє Telegram-канал “Оперативний ЗСУ” з посиланням на власні джерела в СБУ, передають Патріоти України.
У повідомленні йдеться, що удару було завдано після того, як Служба безпеки верифікувала інформацію про те, що на військовій базі, яку російські генерали використовували як запасний командний пункт, щоб їх не дістали за основним місцем дислокації, дійсно перебувають командири ворожого флоту.
Військову базу було розбито ракетами, що точно влучили в ціль. Була уражена не тільки жива сила противника, але й дороговартісні військові системи. В СБУ обіцяють, що "сезон бавовни" у Криму буде продовжуватись.
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...