Командний пункт Чорноморського флоту РФ поблизу Севастополя у середу, 20 вересня, було знищено завдяки влучному ракетному удару. Спецоперацію здійснили підрозділи Служби безпеки України, Повітряних сил та ВМС ЗСУ. Про це повідомляє Telegram-канал “Оперативний ЗСУ” з посиланням на власні джерела в СБУ, передають Патріоти України.
У повідомленні йдеться, що удару було завдано після того, як Служба безпеки верифікувала інформацію про те, що на військовій базі, яку російські генерали використовували як запасний командний пункт, щоб їх не дістали за основним місцем дислокації, дійсно перебувають командири ворожого флоту.
Військову базу було розбито ракетами, що точно влучили в ціль. Була уражена не тільки жива сила противника, але й дороговартісні військові системи. В СБУ обіцяють, що "сезон бавовни" у Криму буде продовжуватись.
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...