Прильоти сталися по полігону в селі Новопетрівка Бердянського району. Шпиталь в самому Бердянську переповнений, тож поранених почали звозити до окупованого Токмака.
3 вересня на військовому полігоні російських окупантів в районі окупованого Бердянська в Запорізькій області пролунали вибухи. Внаслідок атаки є поранені та загиблі росіяни. Про це в своєму телеграм-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
За його словами, прильоти сталися по полігону в селі Новопетрівка Бердянського району.
"Схоже, сценарій Бабах-Тарама, лише з кращим результатом. Наші джерела кажуть, що шпиталь в Бердянську переповнений, тож частково везли до Токмака. По цифрам прозвучало "до х*я", що з досвіду вказує на рахунок понад десять. З урахуванням обставин розшифровувати в цифрах не стали. І так — добре. Відплата прийшла там, де не чекали", — йдеться в повідомленні.
Андрющенко додав, що російські окупанти та колаборанти називають Бердянськ "город ждунов".
"Щось мені підказує, що бердянці не проти. Доводять це полігонами. Тому знов, безмежно вдячні всім, хто в окупації забезпечує нашу відплату та наближає деокупацію", — написав радник міського голови.
Українське командування поки що удар по полігону в Новопетрівці не коментувало.
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...
Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...