Прильоти сталися по полігону в селі Новопетрівка Бердянського району. Шпиталь в самому Бердянську переповнений, тож поранених почали звозити до окупованого Токмака.
3 вересня на військовому полігоні російських окупантів в районі окупованого Бердянська в Запорізькій області пролунали вибухи. Внаслідок атаки є поранені та загиблі росіяни. Про це в своєму телеграм-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
За його словами, прильоти сталися по полігону в селі Новопетрівка Бердянського району.
"Схоже, сценарій Бабах-Тарама, лише з кращим результатом. Наші джерела кажуть, що шпиталь в Бердянську переповнений, тож частково везли до Токмака. По цифрам прозвучало "до х*я", що з досвіду вказує на рахунок понад десять. З урахуванням обставин розшифровувати в цифрах не стали. І так — добре. Відплата прийшла там, де не чекали", — йдеться в повідомленні.
Андрющенко додав, що російські окупанти та колаборанти називають Бердянськ "город ждунов".
"Щось мені підказує, що бердянці не проти. Доводять це полігонами. Тому знов, безмежно вдячні всім, хто в окупації забезпечує нашу відплату та наближає деокупацію", — написав радник міського голови.
Українське командування поки що удар по полігону в Новопетрівці не коментувало.
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...