Прильоти сталися по полігону в селі Новопетрівка Бердянського району. Шпиталь в самому Бердянську переповнений, тож поранених почали звозити до окупованого Токмака.
3 вересня на військовому полігоні російських окупантів в районі окупованого Бердянська в Запорізькій області пролунали вибухи. Внаслідок атаки є поранені та загиблі росіяни. Про це в своєму телеграм-каналі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
За його словами, прильоти сталися по полігону в селі Новопетрівка Бердянського району.
"Схоже, сценарій Бабах-Тарама, лише з кращим результатом. Наші джерела кажуть, що шпиталь в Бердянську переповнений, тож частково везли до Токмака. По цифрам прозвучало "до х*я", що з досвіду вказує на рахунок понад десять. З урахуванням обставин розшифровувати в цифрах не стали. І так — добре. Відплата прийшла там, де не чекали", — йдеться в повідомленні.
Андрющенко додав, що російські окупанти та колаборанти називають Бердянськ "город ждунов".
"Щось мені підказує, що бердянці не проти. Доводять це полігонами. Тому знов, безмежно вдячні всім, хто в окупації забезпечує нашу відплату та наближає деокупацію", — написав радник міського голови.
Українське командування поки що удар по полігону в Новопетрівці не коментувало.
Ефективні далекобійні удари Сил оборони України по об’єктах в Росії почали суттєво змінювати ситуацію не лише на полі бою і на території країни-агресорки, але й у суто дипломатичному полі. Усі люблять підтримувати сильних – цим пояснюється зміна в рито...
На старовинних картах можна побачити драконів та морських чудовиськ. Всупереч поширеному міфу, ці зображення були не просто символами небезпеки, передають Патріоти України з посиланням на IFLScience. . У художній літературі нерідко можна зустріти згад...