"Вугледар и Курахово. Назви цих міст дуже скоро будуть лунати у ЗМІ не рідше, ніж Бахмут і Соледар", - Борислав Береза

"Угледар и Курахово. Назви цих міст дуже скоро будуть лунати у ЗМІ не рідше, ніж Бахмут і Соледар. На Угледар окупанти пруть дуже потужно, концентруючи там сили. Практикують удари артою та нічні атаки, коли виявляють вогневі позиції та намагаються їх знищувати снайперами", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Також намагаються влучити у Курахівську ТЕС. Тому що рашисти завжди діють однаково - намагаються зробити максимально некомфортні умови для мирного населення та нищить цивільну інфраструктуру. Тож зрозуміло, що треба чекати. Поки в них нічого не виходить, тому що получають від ЗСУ добряче.

Особливо добре працює наша арта, яка нищить розпологи окупантів. Наприклад в Єгоровку зайшли два відділення окупантів. І вже нікуди не йдуть. Чекають на свої чорні пакети. Тому що наша арта влучно працює. Вірте в ЗСУ та Залужного! Перемога буде за нами!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 25 червня. Що треба зробити, щоб у домі панували любов і злагода

четвер, 25 червень 2026, 7:09

25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...

Цієї ночі щось особливе - спостерігачі пишуть про апокаліпсис у Криму: БПЛА атакують звідусіль, добивають об'єкти енергетики, військові аеродроми

четвер, 25 червень 2026, 5:50

В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...