UJ-22, "Бобер" і "Синиця": Російські експерти розбирали, які БПЛА атакували Москву та селища в Підмосков'ї, де мешкає путінська еліта

Російські спецслужби намагаються з’ясувати, які дрони були задіяні в атаці на москву. На думку аналітиків, удари по столиці рф і передмістю могли бути завдані за допомогою безпілотників UJ-22, “Бобер” і “Синиця”.

UJ-22 Airborne

Журналісти видання Shot вважають, що москва була атакована апаратами UJ-22 Airborn. Вони випускаються українською компанією “Укрджет”. БПЛА може нести на борту до 20 кг вантажу. Дальність його польоту може досягати 800 км. UJ-22 можна застосовувати як баражувальний боєприпас, ударний безпілотник або розвідник.

БПЛА “Бобер”

Адміністратори ТГ-каналу “Російський інженер” відзначили незвичайне компонування безпілотників, які брали участь в атаці. Вони вважають, що Москву було атаковано за допомогою безпілотників “Бобер”, спроектованих на замовлення ГУР. Літальний апарат виконаний у компонуванні “Качка”. Він схожий на безпілотник, продемонстрований Ігорем Лаченковим у травні.

БПЛА “А-2 Синиця”

Пропагандист Олександр Коц, який працює в “Комсомольской правде”, стверджує, що столицю росії атакували модернізовані дрони “А-2 Синица”. Очевидцям вдалося сфотографувати один із БПЛА в небі. За словами Коца, зовні він схожий на баражувальний боєприпас IAI HAROP ізраїльського виробництва. Дальність його польоту може досягати 1 000 км.

А-2 Синиця” розробили інженери з харківського КБ “Зліт”. Безпілотник має компонування “Качка”. Зовні він виглядає меншим за БПЛА, зафіксований у небі над москвою.

Оскільки “А-2 Синиця” може перебувати в повітрі не більше ніж годину, Коц зробив припущення про те, що запуск безпілотників було здійснено з території московської області.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Уперше допомога Україні зброєю стала розмінною монетою між двома партіями": Дипломат - про проєкт бюджету США

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:40

Дипломат Валерій Чалий розповів, як уперше допомога Україні зброєю стала розмінною монетою між двома партіями після того, як президент США Джо Байден підписав законопроєкт про тимчасове фінансування уряду до 17 листопада, схвалений напередодні Сенатом ...

Бояться погіршення ситуації: В Європі занепокоєні зупинкою американської допомоги Україні, – ЗМІ

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:02

Західні партнери України занепокоєні ситуацією в США, де через внутрішню політичну боротьбу вже було поставлено під сумнів військову допомогу Україні. В Європі побоюються, що США почнуть дрейфувати до ізоляціонізму та зосередженості на внутрішній політ...