Ухвалення документу про допомогу Україні відбулось не в останню чергу завдяки організованій євангелістським лобі зустрічі спікера Джонсона з вдівцем Сергієм Гайдаржи з Одеси, - Голобуцький

"Палата представників Конгресу США прийняла законопроєкт про надання $61 млрд допомоги Україні. Також прийнято законопроєкт про конфіскацію активів Росії (орієнтовно на $8 млрд) на користь України. (За цей законопроект проголосували 360 конгресменів. 58 висловилися проти. Законопроект містить положення про конфіскацію активів РФ, включаючи «заборону на розморожування суверенних російських активів», «повноваження щодо забезпечення компенсації Україні з використанням захоплених російських активів» та «використання активів для відновлення України»)", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Голос Америки": Конгресвумен від штату Огайо Марсі Каптур у виступі на підтримку законопроєкту про допомогу Україні зацитувала поему Тараса Шевченка "І мертвим, і живим, і ненародженим":
Схаменіться! Будьте люди,
Бо лихо вам буде!
Розкуються незабаром
Заковані люди.
==
Спікер Джонсон змінив свою позицію і наважився не тільки підтримати допомогу Україні, але й переконати зробити це Трампа - з аргументами, що сильні ЗСУ забезпечать Трампу (у випадку обрання у листопаді знов президентом США) можливість якщо не закінчити війну, то організувати переговори і певне замороження ситуації з позиції сили щодо Росії. Тобто, це виправдає теперішні репліки Трампа і забезпечить йому позицію дійсно "президента-переможця", "президента миру".
За деякими даними (зокрема, про це пише очільник Українсько-Американського дому і ректор American University Kyiv Роман Шеремета), зміна позиції Джонсона і ухвалення документу про допомогу Україні відбулось не в останню чергу завдяки організованій не так українським, як євангелістським лобі зустрічі спікера Джонсона з вдівцем Сергієм Гайдаржи з Одеси (євангеліст, котрий втратив дружину-дочку пастора і 4-місячного сина під час обстрілу 2 березня). "Важливо, що сім'я Гайдаржі були євангельськими християнами, як і Майк Джонсон. Такі особисті зустрічі можуть мати глибокий вплив на людину, і я вважаю, що це вплинуло на Майка Джонсона".
Джонсон сам євангельський християнин, вирізняється сильною побожністю і консерватизмом. Плюс євангелісти і загалом християни - це дуже потужна група впливу в Америці загалом і серед республіканського електорату зокрема. Більшість республіканців - чемні парафіяни. І в цьому плані виявляють помітну солідарність між собою. Отже, зміцнити їхню підтримку - раціональне рішення для будь-якого кандидата, не тільки для Трампа (бо електорату однієї партії однозначно замало для обрання президентом: кожен мусить працювати над залученням чужого електорату, щоб отримати перемогу).
Насправді християнська спільнота США - це потужний проукраїнський ресурс. Котрий дотепер благополучно ігнорувався українською стороною. Можливо, цей прецедент змінить ситуацію - бо наша співпраця з Америкою, звісно, не завершується з ухваленням допомоги на $61 млрд.
UPD: Результати голосування за $60,84 млрд: 311 "за", 112 "проти". Демократи з синьо-жовтими прапорами скандують "Ukraine! Ukraine!".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

РПЦ пропонує окупантам купити "артефакти для прокачування скілів" на фронті (фото)

субота, 25 травень 2024, 21:59

У Росії церква продає для військових амулети та жетони, які мають підвищувати боєздатність та захищати від дронів. Відповідний "прейскурант підвищення скілів" опублікував журналіст Юрій Бутусов, передають Патріоти України. Російським загарбникам перед ...

"Нет, слава России": Десантники показали "ждунів", які чекали на "руський мір" (відео)

субота, 25 травень 2024, 21:02

Бійці 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади показали українців, які чекали на «руський мір». Їх разом із військовою контррозвідкою СБУ десантники виявили під час здійснення фільтраційних заходів на звільнених територіях, передають Патріоти ...