У Офісі президента України прокоментували пропозицію російських пропагандистів створити "буферну зону" у Бєлгородській області, передають Патріоти України.
Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в ефірі інформаційного телемарафону заявив, що українська сторона неодноразово говорила про створення так званої "зони демілітаризації". "Ми говоримо: давайте так, швиденько виходьте, у вас ще є шанс залишитися цілими, на кордон 1991 року, обговорюємо з вами зону демілітаризації. Ми обома руками "за", ми підтримуємо", - сказав він.
Подоляк відзначив, що ця зона має знаходитися саме на території РФ. "Ми навіть договір підпишемо: "буферна зона" на 100 кілометрів до кордону з Україною, але на території Росії", - додав він.
Радник підкреслив, що в такому разі Бєлгородська область буде існувати в межах РФ, але "з певними автономними функціями".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...