Україна може програти війну вже цього року навіть без значної втрати територій, - ВВС

Росія може здобути перемогу у війні вже цього року, але не шляхом прориву української оборони та захоплення значних територій, а зламавши волю українців до продовження боротьби. Про це йдеться у публікації BBC, передають Патріоти України.

Видання наводить думку генерала Річарда Берронса, колишнього командувача Об'єднаних сил Великої Британії, який бачить «серйозний ризик» української поразки вже цього року.

«Україна може відчути, що не може перемогти. [Це станеться], коли справа дійде до запитання, чому люди повинні продовжувати битися і вмирати, лише щоб захистити те, що неможливо захистити», – каже Берронс і зауважує, що наразі українське суспільство до цієї критичної точки ще не підійшло.

На думку генерала, росіяни мають намір скористатися скрутним становищем ЗСУ, які відчувають гостру нестачу озброєнь, і здійснити свій масштабний наступ влітку. Якщо їм таки вдасться десь прорватися (чого так і не вдалося українцям торік), то це стане потужним ударом по моральному стану українців.

Утім, як зауважує старший науковий співробітник аналітичного центру Вайтхолл (Британія) Джек Вотлінг, стратегічною метою Росії цього року можуть бути навіть не територіальні здобутки, а саме спроба знищити бойовий дух України та переконати її західних прихильників у безнадійності подальшого спротиву.

Вотлінг наголошує, що літній наступ росіян у будь-якому випадку «не призведе до рішучого завершення конфлікту». «Найбільш вірогідним результатом буде те, що Росія досягне успіхів, але не зуміє прорватися. Вона не має достатньо великих або хороших сил, щоб пробити весь шлях до річки [Дніпро]... але війна обернеться на користь Росії», – погоджується з аналітиком генерал Берронс.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ідея обмежити вихідні перекази з карток – це повна дурня, - нардеп Гончаренко

субота, 25 травень 2024, 0:30

"Ідея обмежити вихідні перекази з карток – це повна дурня. 30 переказів на місяць. Це один переказ на день. Це взагалі що? Уже уявили, як це вплине на волонтерство й на збори? Підкажу: погано. Деякі подають це як боротьбу з казино. Тобто самі дозволили...

Запас ідіотів у Росії вичерпується. Ціни за життя орків зросли зі 150 тис. руб. до 500 тис. - Невзоров

субота, 25 травень 2024, 0:15

"Навіть у Росії запас ідіотів не обмежений. Це з'ясувалося щойно, і стало для Кремля неприємним сюрпризом. Режим сподівався на те, що глибинка може вічно постачати на фронт непутяще бидло, яке спилося", - пише російський публіцист Олександр Невзоров у ...