Україна не воює. Воюють кілька тисяч людей, часом воювали кілька десятків тисяч, - правозахисник

Країна розважається, опікується здебільшого винятково особистими інтересами, розпилює бюджети, вдосконалює сірі схеми збирання данини, співпрацює з агресором і окупантом.

"Про неоковирне словосполучення "воююча країна". Україна не воює. Воюють кілька тисяч людей, часом воювали кілька десятків тисяч. А всі решта живуть власним життям", - пише Святослав Стеценко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Війни нема. Є окупація українських земель Московією, є містечкові бойові зіткнення на лінії розмежування, в яких гинуть наші бійці, а війни нема.

Україна розважається, опікується здебільшого винятково особистими інтересами, розпилює бюджети, вдосконалює сірі схеми збирання данини, співпрацює з агресором і окупантом, з вбивцями і катами українців.

За винятком тих кількох десятків тисяч. Вже від нової влади чую продовження казочок про потужну і вмотивовану армію, яку побудували за царювання Порошенка, те саме що нам впарювали попередники.

Країна, яка воює – це Ізраїль. Загальний військовий обов'язок і майже третина державного бюджету на війну. Україна, українська влада, українські еліти і поруч з Ізраїлем не стояли, навіть не на одному гектарі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "США приготовили плохие новости для Путина. Это удар по статусу сверхдержавы", - журналіст

неділя, 31 травень 2020, 17:00

"Россия договор не соблюдает. До тех пор, пока она не будет соблюдать, мы из договора выйдем. Тогда они вернутся и захотят заключить новую сделку", - Дональд Трамп в своем фирменном стиле бизнесмена объяснил причины, по которым Соединенные Штаты через ...

"Зрадити? Це практично виключено": Стали відомі нові подробиці про зниклого воїна ЗСУ

неділя, 31 травень 2020, 16:47

Старший солдат 13-го батальйону 95-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ Євген Добринський, який 30 травня зник у районі півострова Чонгар на адмінкордоні з Кримом, не міг сам перейти на бік противника. За інформацією джерел у бригаді, Євген із міста Сарни ...