Україна не воює. Воюють кілька тисяч людей, часом воювали кілька десятків тисяч, - правозахисник

Країна розважається, опікується здебільшого винятково особистими інтересами, розпилює бюджети, вдосконалює сірі схеми збирання данини, співпрацює з агресором і окупантом.

"Про неоковирне словосполучення "воююча країна". Україна не воює. Воюють кілька тисяч людей, часом воювали кілька десятків тисяч. А всі решта живуть власним життям", - пише Святослав Стеценко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Війни нема. Є окупація українських земель Московією, є містечкові бойові зіткнення на лінії розмежування, в яких гинуть наші бійці, а війни нема.

Україна розважається, опікується здебільшого винятково особистими інтересами, розпилює бюджети, вдосконалює сірі схеми збирання данини, співпрацює з агресором і окупантом, з вбивцями і катами українців.

За винятком тих кількох десятків тисяч. Вже від нової влади чую продовження казочок про потужну і вмотивовану армію, яку побудували за царювання Порошенка, те саме що нам впарювали попередники.

Країна, яка воює – це Ізраїль. Загальний військовий обов'язок і майже третина державного бюджету на війну. Україна, українська влада, українські еліти і поруч з Ізраїлем не стояли, навіть не на одному гектарі".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Понад три мільйони гривень компенсації за житло отримали 120 депутатів Ради, - Чесно

понеділок, 18 листопад 2019, 21:44

Депутатам компенсують оренду житла або оплату готельного номера, якщо вони не забезпечені житлом в Києві і зареєстровані на відстані понад 30 кілометрів від меж міста. З початку роботи Верховної Ради дев’ятого скликання 120 депутатів отримали компенсац...

Хіти тижня. "СССР стоило развалить только за то, что в нем женщина после 35-40 лет забывала о том, что она женщина", - Мирович про моду в "совку" (фото)

понеділок, 18 листопад 2019, 20:30

"Так, друзья, сегодня будет пост об одном знаменательном и очень интересном событии, которое произошло в 1959 году, во времена так называемой "хрущевской оттепели", - пише у своєму блозі Максим Мирович, передають Патріоти України, і продовжує:. "Страна...