Україна отримає ще дві РЛС TRML-4D

Німецька компанія HENSOLDT поставить в Україну нові радари повітряного спостереження TRML-4D.

Про відповідне замовлення повідомили на сайті компанії.

Для посилення протиповітряної оборони Україна отримає ще дві РЛС TRML-4D.

У повідомленні компанії йдеться про те, що в рамках замовлення на двозначну суму в мільйон євро два радари будуть доставлені вже протягом наступних трьох місяців.

Також зазначається, що на початку поточного року компанія HENSOLDT вже уклала контракт на чотири радари TRML-4D у рамках виробництва і постачання німецької системи протиповітряної оборони (ППО) IRIS-T SLM для України.

РЛС TRML-4D від Hensoldt

«Це укладення контракту не в останню чергу пов’язано з чудовими оперативними результатами, які були отримані після розгортання [ред, – РЛС TRML-4D] в країні, що сприяє подальшому зміцненню обороноздатності України», – сказав Томас Мюллер, генеральний директор HENSOLDT.

Першу багатофункціональну радіолокаційну станцію TRML-4D Україна отримала у жовтні 2022 року.

«Радари для української ППО захищають життя, а ми пишаємося тим, що можемо доставити вкрай необхідне обладнання в стислі терміни», – наголосив Мюллер.

Радіолокаційна станція (РЛС) TRML-4D від Hensoldt

TRML-4D – це розроблена у 2018 році мобільна багатофункціональна РЛС середньої дальності C-діапазону, у якій використовується активна фазована антенна решітка (АФАР) з електронним скануванням на основі приймально-передаючих модулів з нітриду галію (GaN). Вона – основний засіб виявлення батареї ЗРК IRIS-T SLM.

Радіолокаційна станція дозволяє виявляти, супроводжувати та класифікувати різні типи повітряних цілей, навіть малорозмірні, швидкісні, низьколітаючі та/або маневруючі крилаті ракети.


За даними розробника, РЛС дозволяє одночасно виявляти та супроводжувати до 1500 різних повітряних цілей на дальностях від 0,01 до 250 км з максимальною висотою виявлення – 30 км.

Літаки винищувальної авіації можуть супроводжуватися на відстані до 150 км, надзвукові ракети – на відстані до 60 км.Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Резерви агресора тануть: Росія підсилює фланги Бахмута десантниками – ISW

неділя, 28 травень 2023, 7:05

Військове керівництво заради порятунку своїх позицій у Бахмуті, послаблює інші напрямки, напередодні українського Контрнаступу. Росіяни стягують в Бахмут бойовиків з так званої «ДНР», а на фланги перекидають десантників з лінії Сватове-Кремінна . Мін...