Україна планує стати частиною роумінгового простору ЄС: Що це означає і до чого готуватися

Україна планує стати частиною роумінгового простору Європейського Союзу. Це дозволить здійснювати дзвінки між країнами ЄС та Україною без додаткових витрат. А тарифи на мобільний інтернет у Європі залишаться для українців на тому самому рівні, що на батьківщині, передають Патріоти України.
Також Україна планує увійти до єдиної зони платежів SEPA. Коли це станеться, українці зможуть робити грошові перекази у євровалюті без комісій. На цьому наголосив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
За його словами, обидва ці кроки – проєкти з інтеграції України до Європейського Союзу. Адже зараз країна має довести, що готова стати повноцінною частиною європейської сім'ї.

"Приєднання України до зони єдиних платежів може відбутися вже влітку [2022 року]. Воно надасть можливість робити перекази в євро без будь-яких комісій", – наголосив Шмигаль.

Також у цьому зв'язку плануються великі інфраструктурні проєкти та покращення логістики. Ці заходи спрямовані на прискорення товарообміну через західний кордон України.

"Ми вводимо європейські правила практично в кожному секторі економіки та сфері суспільних відносин. Вступ України до ЄС – це наша ключова геополітична мета на найближчі роки. Для цього нам не потрібно 15 років", – додав Шмигаль.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​"Ай-яй-яй, як же ж так!": Соловйов в істериці через конфіскацію російських активів в Канаді

понеділок, 27 червень 2022, 23:14

"Ай-яй-яй, як же ж так - як вони могли схвалити конфіскацію активів окупанта на користь України після сьогоднішнього розбомбленого дитячого садочка і пораненої дівчинки?! Абсолютно ж жодних підстав! Натуральне пограбування! Так світ ще й почне утримува...

"В истории России никогда так безудержно не хвастались своей мощью, не пытались так унизить соперников, как перед национальными катастрофами", - Ігор Ейдман

понеділок, 27 червень 2022, 20:59

"Этот пост я опубликовал здесь ровно год назад. Тогда запах грядущей катастрофы уже можно было почувствовать. Сейчас она идёт полным ходом. Как я и предполагал, не вышло ни малой крови, ни могучего удара. Безумная бойня идёт к катастрофическому финалу"...