"Україна спустошить твою скарбницю і знекровить тебе": Стівен Кінг звернувся до Путіна і розповів, чим може скінчитися війна

Всесвітньо відомий американський письменник Стівен Кінг знову опублікував допис про війну в Україні. Він у саркастичній формі звернувся до президента Росії Володимира Путіна ледь не з погрозою, передають Патріоти України.

Відповідний допис з'явився у його особистому профілі у Twitter. Зазначимо, що менше ніж за добу публікація назбирала понад 11 тисяч лайків та 1020 репостів.

Відомий письменник ніби передбачив результат війни, яку вже понад місяць Росія веде проти України. "Продовжуй, Влад, Україна спустошить вашу скарбницю і знекровить вас", – написав Стівен Кінг.

Додамо, що Стівен Кінг із першого дня вторгнення російських військ на українську територію підтримував нашу країну. Більшість дописів Кінга у Twitter присвячена Україні та боротьбі народу з російськими загарбниками.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Про "азовських бичків" (ч.2), - Машовець

вівторок, 6 червень 2023, 5:00

Очевидно, що на першому етапі створення та розгортання так званого "Азовского военно-морского района" російське командування ймовірно скористається можливостями своїх чорноморського флоту та каспійської флотілії, щодо комплектуання цього "організму"......

"Симоньян - не перша, хто за останні буквально дні заговорив, як чудово було би негайно усе припинити", - Голобуцький

понеділок, 5 червень 2023, 23:15

"Хороша ілюстрація, чому завдавати ударів по прикордонних регіонах РФ (і не тільки прикордонних) - це необхідний складник перемоги", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та про...