Україна готується дати відсіч російським коригованим авіабомбам, які країна-агресор регулярно скидає на українську територію, власними планерувальними бомбами. Про це пише Forbes 8 вересня, передають Патріоти України.
Українці мають намір озброїти свої літаки бомбами місцевого виробництва, ідеться в публікації. Бригадний генерал Повітряних сил ЗСУ Сергій Голубцов ще у червні оголосив, що розробляють новий планерувальний і навідний комплект для перетворення радянських некерованих бомб на високоточні боєприпаси. Прототип боєприпасу вже проходить випробування.
Імовірно, бомба, якою керують за допомогою GPS, крилами й установленим на хвості ракетним прискорювачем дуже схожа на Hammer французького виробництва, пише Forbes. Повітряні сили ЗСУ, очевидно, задоволені дальністю й точністю Hammer, але явно незадоволені постачаннями бомб, ідеться у статті. Франція пообіцяла постачати лише 50 бомб на місяць, але цього замало, щоб відповідати приблизно 3 тис. КАБ, які росіяни скидають по всій лінії фронту щомісяця, навіть з урахуванням JDAM-ER, які Україна отримує від США.
Якщо Україна зможе налагодити місцеве виробництво нової бомби, вона може почати наздоганяти російську кампанію з використання планерувальних бомб, зазначає видання. Створюючи власні високоточні боєприпаси, Україна звільняється від повної залежності від союзників. Місцеве виробництво також є для України способом обійти обмеження своїх союзників щодо того, як і де українські сили можуть використовувати боєприпаси іноземного виробництва.
Українські ВПС озброїли кілька типів бойових літаків американськими і французькими планерувальними бомбами, включно із Су-24, Су-27 і МіГ-29. Усі три типи літаків можуть нести й нову українську бомбу.
Частина перша. 1. Питання комплектування. На сьогоднішній день загальна чисельність так званого «объединённой группировки вооружённых сил рф на юго-западном твд» (офіційна назва різновидового та різнорідного угруповання «вс рф», що воює в Україні), за ...
Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...