Україна все ще може перемогти Росію, але мають статися кілька речей, - західні аналітики

Україна все ще може здобути перемогу у розпочатій Росією війні. Проте для цього вона має зробити пріоритетом оборону, відновлення боєздатності та завдання ударів по Росії там, де вона найбільш вразлива. Про це пише видання Business Insider, передають Патріоти України.

Так, старший науковий співробітник фонду Карнегі Майкл Кофман заявив, що Україна має послуговуватися підходом "утримуй, розбудовуй, вдаряй". Під час фази "утримання", на його думку, Україна має окопатися і захистити лінію фронту настільки, щоб виснажити російські сили. Якщо Сили оборони постійно чинитимуть опір Росії, це поставить окупантів у більш слабку позицію.

"Утримуючи лінію фронту, Україна могла б "розбудувати" свою армію шляхом відновлення, навчання та розширення оборонної промисловості країни, а також підтримки західних партнерів України. Елемент "удару" передбачає завдання ударів по слабких місцях Росії, щоб знизити її спроможності і створити можливості для подальших наступальних операцій України", – пояснив експерт.

За найкращого сценарію, Україна може відновити ініціативу наступного року, каже Кофман. За гіршого – все ще може ефективно утриматися, а Росія не піде на шлях реалізації своїх військових цілей до 2025 або 2026.

Водночас старший науковий співробітник Центру Генрі Л. Стімсона Емма Ешфорд вважає, що Україні зараз бракує можливостей для проведення наступальних операцій, тому варто зосередитися на обороні, щоб не дати РФ захопити більше територій.

Вона наголосила, що зосередження уваги на обороні могло б відповідати політичним інтересам західних партнерів, оскільки Європа, можливо, зможе підтримати Україну, тоді як критично важлива підтримка з боку США в осяжному майбутньому залишається в глухому куті.

"Цей підхід дешевший. Він ефективніший. Він допомагає вирішити проблеми з живою силою, тому що оборона легша для живої сили, ніж наступ. Навіть за відсутності фінансування від США, це сфера, де європейські держави можуть реально зробити свій внесок", – каже Ешфорд.

Хоча підтримка США важлива для передачі ключових боєприпасів та інших поставок, за її словами, визначення пріоритету оборони не обов’язково потребує мільярдів доларів допомоги Україні, які США обговорюють у Конгресі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Над Кримом виють сирени та лунають вибухи в різних кутках окупованого півострова

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:32

У тимчасово окупованому Криму вранці 19 квітня було чути вибухи. Про це повідомляє Telegram-канал Кримський вітер.

"Скоро корабли будут уничтожаться здесь": Партизани розвідали військово-морську базу РФ у Новоросійську

п’ятниця, 19 квітень 2024, 13:17

Партизанський рух "Атеш" провів розвідку військово-морської бази Чорноморського флоту Росії в Новоросійську. Туди РФ перемістила більшість своїх суден з Криму. Про це пише "Атеш" у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України. "Під час розвідки б...