Українка носила 10-кілограмову "бомбу" в животі (фото, відео)

Пацієнтку привезли до лікарні з ускладненням.

Жінка носила в животі 10-кілограмову кісту, після "вибуху" якої хвору у важкому стані доставили у Турійську райлікарню у Волинській області. Валентині Саввовні Хвалько провели успішну хірургічну операцію, під час якої викачали з черевної порожнини 2 відра води, передають Патріоти України з посиланням на місцеве видання Газета Волинь.

Мешканка села Лукова працювала кухарем у дитячому садку. Після важкого робочого дня і наглядом за господарством вона не могла спати ночами через біль, як лягала на проблемну ділянку живота. Також жінку мучила пупкова грижа.

"Весь час відчувала тяжкість в животі. І виглядала, як вагітна, хоча вже на пенсії. Думала, від чого я поправляюсь?... Жила з таким почуттям, ніби з'їла відро цементу, і він в мені застиг. А в лікарню на обстеження все ніяк не могла зібратися", - зізналася Валентина Савівна.

Самопочуття різко погіршилося на Великдень, але "швидку" викликати не хотіла - аби медикам свято не псувати.

Зрештою тягнути з лікарнею стало вже ніяк, і дочка відвезла її до медустанови.

Операцію провів завідувач хірургічним відділенням, заслужений лікар України Любомир Валіхновський. Він показав журналістам відзняті під час операцій фотографії.

"Ось дві великі ємності з коричневою рідиною, яка містилася у величезній кісті, а після її розриву заповнила черевну порожнину, ось вона сама, нагадує червоний розтягнутий мішок", - говорить медик.

Також він додав, що пацієнтку привезли з ускладненням, у неї розвинувся перитоніт. При цьому із кістою прооперував і грижу.

"Звичайно, стан пацієнтки не був би такий важкий, якби вона вчасно звернулася, якщо б регулярно обстежувалася", - зазначив Валіхновський.

Тепер Валентина Савівна жартує, що "схудла" у талії вдвічі, та вже почалися клопоти з гардеробом.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ждем доллар по 27. Когда будет лучше сбрасывать гривню", - експерт

субота, 15 травень 2021, 10:56

"Национальная валюта в последние три недели уверенно набирает вес. Если еще по состоянию на 25 апреля курс Национального банка Украины составил 28,06 грн за доллар, то 14 мая он укрепился до отметки 27,63. Посмотрим, что влияет на курс доллара", - пише...