Українська радіолокаційна станція зможе виявляти літаки у режимі "невидики" (відео)

Запорізьке державне підприємства Науково-виробничий комплекс Іскра повідомило про розроблення новітнього радіолокаційного комплексу, який зможе виявляти "літаки-невидимки" на величезній відстані.

Радіолокаційна станція МР 18. Фото: milnavigator.com.ua

На відео показана конструкція РЛС, процес розгортання її в робоче положення, пояснюється принцип роботи, а також бойові та комунікаційні можливості, повідомляє Ліга.Новини, передають Патріоти України.

Про створення МР-18 стало відомо у серпні 2016 року, коли в Міноборони заявили про завершення розробки цієї РЛС на замовлення однієї з азіатських країн і її можливе прийняття на озброєння у ЗСУ.

МР-18 здатна виявляти і супроводжувати повітряні об'єкти, в тому числі виконані за технологією "стелс" в умовах без перешкод і при впливі природних і організованих активних і пасивних перешкод.

МР-18 - розроблена на базі проекту МР-1 РЛС кругового огляду середніх і великих висот з цифровими антенними гратами, цифровим формуванням променів на прийом і передачу, цифровою фільтрацією сигналу і цифровою обробкою інформації.

Для МР-18 були розроблені приймачі з динамічним діапазоном 100 дБ.

Станція змонтована на базі вантажівки підвищеної прохідності, час переходу з похідного в бойовий режим - менше 5 хвилин, назад - близько 3 хвилин.

У жовтні 2016 року держкомпанія Укрінмаш і турецька фірма Havelsan Hava Elektronik Sanayi підписали договір про спільне виробництво на базі Укроборонпрому пасивної радіолокаційної станції.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Геть якогось удмурта вузькоокого на вахту відправили": Путіна возили на станцію швидкої допомоги (фото)

четвер, 6 травень 2021, 1:00

"Путіна в середу возили на станцію швидкої допомоги в Пушкіні. Цим разом геть якогось удмурта вузькоокого на вахту відправили. Ще й штани явно видали від іншого "чергового Путіна", вищого. Ну ж бо нереально, щоб Путін сам без маски обіймався і трохи не...

"Уже сам приїзд Блінкена разом з Нуланд – це величезна дуля Путіну. Але Держдеп і Зеленського за кадик візьме", - політолог

четвер, 6 травень 2021, 0:32

"Приїздить державний секретар США Тоні Блінкен. Як це буде оцінено? У Офісі президента будуть хвалитися і кричати, що здобули, перемога. Кремлівських можна вичислити по заявах: приїхав представник сюзерена і вірний васал буде "ответ держать". Усі, хто ...