Українська тема в протестах у Польщі є важливою, але не основною, - нардеп від "ЄС"

Припинити протести у Польщі не може навіть польська влада, оскільки заблокований не лише кордон, а й міста. Про це заявив народний депутат Микола Княжицький («Європейська солідарність»), передають Патріоти України.

«Якщо говорити про сільське господарство, то зараз обговорюється нова угода про «транспортний безвіз» в Євросоюзі, і це справа Брюсселя. Якраз у ці дні там мають іти переговори з цього приводу. Там, загалом (у Брюсселі) нас усі підтримують, за винятком поляків. Очевидно, що ці протести відбуваються не лише на кордоні. Українська тема в них є важливою, але не основною», – повідомив він.

Княжицький наголосив, що наразі перебуває у Гданську – за його словами, все місто заповнене тракторами протестувальників проти політики Євросоюзу і Україну там ніхто не згадує.

«Розблокувати кордон, безумовно, нам потрібно, оскільки в цьому полягає питання нашої національної безпеки. Бо ми країна, яка воює. Коли стоїть транспорт, знекровлюється наша економіка, а наша економіка – це підтримка Збройних сил, тому ми маємо зробити усе можливе, щоби кордон було розблоковано. З моєї точки зору, нам потрібно провести засідання Ради Україна – НАТО, звернутися до НАТО і до інших структур наших союзників, які разом з нами переживають за нашу безпеку і зробити все, щоб пояснити полякам необхідність розблокування кордону і неприпустимість його блокування», – заявив нардеп.

Микола Княжицький додав, що росіяни намагаються скористатися цією ситуацією – у соціальних мережах роздмухують ворожнечу між поляками і українцями, в тому числі серед поляків. За словами нардепа, Україна має пояснювати польському суспільству, що відбувається, якими є жахи війни, а також те, що українське зерно насправді не постачається до Польщі, а фактично рухається транзитом.

Джерело: Главком
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Оце так: План Байдена щодо припинення війни в Україні такий же, як у Трампа, - The Wall Street Journal

субота, 13 квітень 2024, 17:59

План президента США Джо Байдена щодо припинення війни в Україні дуже схожий на план його суперника Дональда Трампа, передають Патріоти України. Як йдеться у матеріалі The Wall Street Journal, Байден постійно відмовляє в постачанні зброї, яку попросила ...

Сигнал з Америки через пів століття

субота, 13 квітень 2024, 17:04

Сокровенне. Я давно-давно, ледве не все доросле, свідоме своє життя чекав цього дня. Бо не буває ж таке: зналися люди, симпатизували одне одному, розвело їх життя — і назавжди. Якщо ми, слава Богу, і живі, і здорові! Сучасне, як я вважаю фото пані Тама...