
Українські спецпризначенці кілька разів висаджували в окупованому Енергодарі Запорізької області. Метою цього був удар по тилу окупантів. Про це йдеться у сюжеті журналіста ТСН Андрія Цаплієнка, передають Патріоти України.
Унікальний спецпідрозділ ДПСУ ДОЗОР кілька разів висаджувався в окупованому Енергодарі. За словами захисників України, під час одного такого рейду їм вдалось ліквідувати до 190 окупантів. "Ми там були неодноразово, і не один, і не два рази, і те, що ми там робили, це було, як родео. Коли ми заходили до них у тил, працювали, їх просто знищували, за один рейд, якщо не помиляюсь у них по втратах було 190 осіб", - сказав боєць спецпідрозділу ДОЗОР.
Український десант, за версією окупантів, було повністю знищено. Але захисники кажуть, що всі вони живі та здорові. Військові стверджують, що такого завдання - відбити атомну станцію - тоді не було.
Відгуки користувачів стали одним із найпоширеніших джерел інформації про онлайн-сервіси, включаючи гемблінг-платформи. Водночас сучасне цифрове середовище характеризується великою кількістю контенту, достовірність якого може суттєво відрізнятися. Це ст...
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...