Українські військові почали використовувати унікальні німецькі гранати DM51A2

Універсальні німецькі гранати DM51A2 застосовуються в якості як наступальних так і оборонних

Німецькі гранати DN51A2 є універсальними. Вони одночасно виконують функцію як наступальних, так і оборонних. Для того, аби змінити призначення гранати треба або від’єднати, або приєднати додатковий екран, передають Патріоти України.

В “зібраному” стані гранату можна використати, як оборонну – розліт осколків буде сягати 100 метрів.

А в “розібраному” вигляді – граната стає наступальною – розліт осколків 25 метрів.

На відміну від радянських грант, які є або наступальними, або оборонними, DN51A2 – універсальна. Це означає, що військові можуть застосовувати її в залежності від ситуації.

Головне, що застосування такого озброєння дозволяє значно зменшити обсяг амуніції військових. Їм не треба мати два комплекти гранат.

Граната DM51 була прийнята на озброєння ФРН у 1978 році. Має кілька модифікацій. Українські військові отримали сучасну версію DN51A2.

Джерело

Опублікував: Андрій Савчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Противник не сумел достигнуть каких-либо значительных успехов на основных операционных направлениях", - Машовець

субота, 28 травень 2022, 7:33

Противник продолжает оперативно-тактическую наступательную операцию в Донецко-Луганской операционной зоне с целью окружения и разгрома группировки Сил обороны Украины, действующей в районе Северодонецк, Лисичанск. На протяжении текущих суток, ударные г...

"Не оккупировать полностью Луганскую и Донецкую области означает для Путина признать провал всей "спецоперации", - Портников

субота, 28 травень 2022, 0:21

"Главным событием этих дней стала упорная битва за Донбасс, в ходе которой российская армия пытается выйти на административные границы Луганской области и продвинуться в Донецкой. На первый взгляд, не такое уж сложное задание, если учесть, что до вторж...