
Українські захисники протягом тижня просунулись на південь та південний схід на Мелітопольському напрямку на 1700 м. Про це повідомив представник Національної гвардії, полковник Микола Уршалович, передають Патріоти України.
За його словами, на Мелітопольському напрямку підрозділи 15-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії "Кара-Даг" у взаємодії із ЗСУ продовжують вести наступальні дії.
"За звітний період штурмові групи бригади за підтримки танків просунулися на 1700 м на південь та південний схід. Просуваються наші підрозділи в умовах щільного мінування ворогом та потужного вогневого впливу. А це 213 обстрілів з РСЗВ, танків та артилерії і 6 авіаударів. Це тільки протягом тижня, що минув", - сказав Уршалович.
Окупанти РФ намагалися проводити контрнаступальні дії та намагалися відновити втрачене положення. Втім, росіяни успіху не досягли. Крім того, українські оборонці продовжують утримувати позиції на Бердянському напрямку. На цій ділянці фронту за минулий тиждень окупанти завдали по українських бійцях близько 50 артилерійських ударів.
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...
28 червня за новим календарним стилем (11 липня - за старим) - день пам'яті ікони Божої Матері "Троєручиця". У народі день отримав назву Кропив'яне заговіння. 28 червня за старим календарним стилем - день пам'яті пророка Амоса, святителя Михаїла, митро...