ЗСУ мають можливість ще цього року зайти до Криму. Недаремно зараз проводяться операції, які готують півострів як поле бою. Про це повідомив полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор, військовий експерт Роман Світан у щоденному огляді фронту, передають Патріоти України.
Про можливість заходу в Крим свідчать нинішні події на фронті та регулярні удари по півострову. Зокрема, 23 вересня в районі Джанкоя було чути вибухи. Світан зазначив, що нині ЗСУ здобувають перевагу в повітрі ударами по різних об'єктах Криму. У майбутньому це може дозволити українській авіації працювати в небі над півостровом. Зокрема, наші Сушки та МіГи можуть скидати авіабомби та запускати ракети.
"Шанси зайти в Крим ще цього року є. Утім деокупувати його до січня не вийде. Особливо буде складно з гірською південною частиною. Однак на півночі тимчасово окупованого півострова наші війська можуть цілком опинитись ще цього року", - резюмував експерт.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...