Українську медсестру відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19

Серед більш ніж 75 учасників відзначили українську медсестру за боротьбу з пандемією у Аргентині.

9 березня відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських Справ законодавчого органу міста Буенос-Айрес, де було нагороджено жінку з кожної громади, яка відзначилася своєю роботою в галузі охорони здоров’я під час пандемії.

Серед більш ніж 75 учасників, виділяємо Генерального Директора Громад в уряді міста Буенос-Айрес – Мерседес Барбару, Генерального Директора Громад законодавчого органу міста Буенос-Айрес – Рікардо Родрігеса , а з управи Аргентинської Федерації Громад: Херардо Луку – Віце-президента та Хуана Саррафяна – Секретаря з питань інституційних відносин. Об’єднання Жінок “Просвіта” представляли її голова Наталія Гуцалюк та секретар Ольга Демчук.

ОЖП номінувало пані Христину Бандрівську, яка є медсестрою, керівником у галузі викладання та дослідження сестринського догляду та професором академічного відділення німецької лікарні, котра співпрацює з Університетом дель Сальвадор. Пані Христина щиро подякувала за її номінацію та нагороду.

На завершення, Наталія Гуцалюк подякувала організаторам зустрічі та відзначила постать Христини Бандрівської, представниці УКТ “Просвіта” від української громади.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.