
Командир розвідувального підрозділу Терра Микола Волохов припустив, що якщо динаміка успішних дій Сил оборони України на Бахмутському напрямку збережеться, місто буде звільнене. Про це він заявив в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
«Впродовж останнього місяця [на Бахмутському напрямку маємо] стабільні успіхи у просуванні вперед: звільнення української землі від ворога, відвойовування того, що було втрачено. Починаємо заходити на ті території, які ми з самого початку не контролювали. Тому загалом все доволі позитивно і оптимістично», ― сказав розвідник.
Проте він наголосив, що наразі зарано говорити про якусь перемогу. Волохов також розповів про зміну поведінки росіян під час бойових дій на Бахмутському напрямку, заявивши, що окупанти «витягують резерви».
«Характер зіткнень ― багато піхотних боїв, але останнім часом і з нашого, і з ворожого боку залучається багато танків. Якщо до цього була тільки піхота, то зараз ворог активно показує техніку. Для нас це добрий знак, бо це свідчить про те, що вони не справляються і їм треба витягувати резерви», ― заявив він.
Раніше речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий заявляв, що Росія стягнула на Бахмутський напрямок до 50 тисяч окупантів, серед яких немає бойовиків ПВК Вагнера, і понад 300 танків.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...