''Український Верден'': Поля під Бахмутом усіяні трупами російських окупантів (фотофакти)

Російське командування очманіло, кидає на забій нові та нові хвилі своїх військ, силячись досягти хоч якогось успіху, повідомляють українські бійці з місця. Телеграм-канал Оперативний виклав кадри великої кількості трупів російських солдатів під Бахмутом.

"Коротко про ситуацію поблизу Бахмута на Донеччині: орки лягають біля мертвих і лежать годинами, аби вижити

рашистам катастрофічно не щастить, а у наших захисників чорних пакетів не бракує ", - йдеться у повідомленні до світлин.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

СНЄГИРЬОВ назвав наступну ціль ЗСУ: невже звільнять Крим? / Ситуація на фронті

понеділок, 28 листопад 2022, 18:13

Д. Снєгирьов, ЗСУ, деокупація,Іран, Херсон,балістичні ракети,ГУР МОУ,ситуація на фронті. Про термінову евакуацію російських військових з деокупованої частини Херсонщини, Д. Снєгирьов, ЗСУ, деокупація,Іран, Херсон,балістичні ракети,ГУР МОУ,ситуація на ф...

Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: які передумови деокупації півострову.

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...