"Українці хотіли б жити, як у Німеччині, але при цьому конкурувати на ринку праці та нових виробництв з Камбоджею", - Портников

Ми повинні розуміти, що як тільки досягнемо західних стандартів, то відразу ж перестанемо бути цікаві західним інвесторам. Західний бізнес тому і йде в "третій світ", що там можна ці стандарти порушувати.

Віталій Портников. Фото: соцмережі.

"Коли я відстежую реакцію на обшуки в "Арселор Міттал", я згадую 2004 рік. Одним з найбільш важливих результатів Майдану було скасування приватизації "Криворіжсталі" Рінатом Ахметовим та Віктором Пінчуком і проведення нового конкурсу, на якому перемогла індійська компанія. Третій президент України Віктор Ющенко міг продемонструвати свою "рівновіддаленість" від олігархів, прем'єр Юлія Тимошенко - показати, як запрошує нових інвесторів", - пише оглядач Віталій Портников на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"За 15 років шостий президент України Володимир Зеленський домовляється з Рінатом Ахметовим та Віктором Пінчуком про допомогу у відновленні Донбасу, Юлія Тимошенко знову претендує на посаду глави уряду, на колишній "Криворіжсталі" проходять обшуки. Не змінилося нічого - ні основні гравці, ні екологія, ні розуміння ситуації українцями. Біг по колу триває просто тому, що немає запиту на зміну самих правил гри. Запит є на краще життя, яке не з`являється просто так.

Якщо ми дійсно хочемо іншої екології, нам потрібно не просто інше законодавство, а й інші суди, і інше суспільство. Західний інвестор працює по-різному в Англії, Росії та Китаї. На Заході він дотримується норм. У Росії дає хабара. Про Китай я не розповідаю - економічне зростання цієї країни забезпечене тотальною байдужістю до людей, що нормально для комуністів. А як це роблять комуністи ми вже знаємо.

При цьому ми повинні розуміти, що як тільки досягнемо західних стандартів, то відразу ж перестанемо бути цікаві західним інвесторам. Західний бізнес тому і йде в "третій світ", що там можна ці стандарти порушувати. Це огидно, але ніхто не може змінити законів капіталізму крім комуністів. А як це роблять комуністи ми вже знаємо.

Українці хотіли б уже сьогодні жити як в Німеччині, але при цьому конкурувати на ринку праці та нових виробництв з Камбоджею. Так не буває. Саме тому тут не буде ніякої Німеччини. А буде Камбоджа, сором'язливо прикрита фіговим листком боротьби з корупцією і турботою про "просту людину".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Випередили багато країн, але невдоволені: Чому жителям Ізраїлю не подобається медицина в їхній країні

понеділок, 18 листопад 2019, 0:30

"Передова система охорони здоров’я, зокрема успіхи в боротьбі з онкологічними та серцево-судинними захворюваннями, стала одним з факторів, які вивели Ізраїль в десятку світових лідерів за тривалістю життя. Але незважаючи на те, що в країні високими тем...

"За майже 40 років в кремлівській пропаганді не змінилось геть нічого", - політтехнолог (відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 0:19

У світі усе змінюється, і тільки російські "інформаційно-політичні" програми залишаються такими ж самими, що й у минулому столітті... "Сьогодні Путін вітав з 90-м днем народження відомого совкового "журналіста-міжнародника" (котрого вважають успішним а...