"Українцям відкриється страшна правда щодо зради та фінансів": Астроекспертка зробила прогноз

Таролог та екстрасенс Людмила Хомутовська прогнозує, що дещо пізніше перед українцями відкриється якась "страшна правда". Астроекспертка зазначила, що Путін хоче перемоги, тому шукатиме шляхи, щоб вийти на переговори з Україною. Про це вона розповіла інтерв'ю YouTube-каналу TOP, передають Патріоти України.

За словами Хомутовської, ці перемовини відбудуться пізніше, наразі до них ще далеко. Це станеться лише після того, як росіяни почнуть відступати.

Екстрасенс каже, що наразі на фронті ситуація важка для ЗСУ, однак випала карта фортуни, тож все кардинально зміниться. Для РФ ситуація на кривавому полі бою проти України "зависла". Головне завдання російських вояк сьогодні - не відступити.

Крім того, Хомутовська прогнозує, що ціни навіть після завершення війни в Україні зростатимуть. Держава сприятиме розвитку бізнесу, не залишаться осторонь й іноземні партнери країни.

Хомутовська переконана, що пізніше українцям відкриється якась "страшна правда", яку від нас приховували. "Буде якась правда, яку від нас приховували. Це не зараз... Це стосуватиметься і війни, і державної зради, й фінансів", - припускає екстрасенс.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Що робити, коли отримав повістку на війну з Україною - Рибніков

неділя, 25 вересень 2022, 1:00

(ексклюзивна пам’ятка для мешканців Москви). Найголовніше, не засмучуйтесь, а то захворієте й помрете раніше, ніж на вас витратять ракету «Хаймарса». Знайте, що чим хуткіше й болісніше ви розпрощаєтеся з життям, тим хуткіше і болісніше ви розпрощаєтеся...

"Путин думает сохранить свою ногу в Украине, используя тактику крысы. Приказ на ампутацию отдаст, если не будет иного способа сохранить шкуру", - блогер-одесит

неділя, 25 вересень 2022, 0:28

"Мировое поле публичности заполнено страхом и недоумением. Как сложилась эта ужасная ситуация, когда один выживший из ума старик угробил не меньше 100 тысяч человек, выгнал из домов 7 миллионов, и собирается еще выше поднять показатели смертности на п...