Українців з Уханю ізолювали, а з Мілану - відпустили гуляти. Чому? - екс-нардеп

100% інфікованих – це наші громадяни, котрі приїхали з уражених епідемією країн.

Ігор Луценко. Фото: соцмережі.

"Перший випадок коронавірусу у місті Житомир. Пацієнтові 56 років, він нещодавно повернувся з Австрії. У Києві третій випадок корона вірусу. Це 50-річний чоловік, який нещодавно подорожував у Швейцарію", - пише екс-нардеп Ігор Луценко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"На Дніпропетровщині пацієнти, у яких виявили коронавірус, нещодавно повернулися з-за кордону. У Чернівцях, повідомили медики, усі хворі подорожували до країн, де зафіксовано випадки коронавірусу. Це, зокрема, Італія, Іспанія та Англія.

Коротше, 100% інфікованих – це наші громадяни, котрі приїхали з уражених епідемією країн. Мені цікаво було б почути пояснення, чому не введено карантин для тих, хто повертаються із «заражених» держав? Чому з інфікованого Уханю відправили в Санжари, а з інфікованого Мілану – їдьте в Київ, Чернівці, Дніпро, Одесу?

Можна було б ввести поріг – приміром, якщо на країну більше, ніж 500 заражених, тоді – в ізоляцію на 14 днів. Для економіки значно дешевше, аніж зупиняти регулярне пасажирське сполучення для мільйонів громадян, закривати бізнеси з сотнями тисяч робочих місць.

В кінці-кінців, визнаючи власне безсилля, державі можна було б запровадити законодавчу вимогу самоізоляції для тих, хто приїздить з ризикованих країн. Звісно, її б порушували, бо контролювати важко, але у певній кількості випадків – чим чорт нє шутіт, і дотримувалися. Але ні. Не можу осягнути, чого це не робиться".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На військовому аеродромі Білорусі, котрий росіяни використовують для ударів по Україні, пролунала серія вибухів, - ЗМІ

четвер, 11 серпень 2022, 6:40

У районі аеродрому "Зябровка", який знаходиться неподалік білоруського міста Гомель, було чути вибухи і видно спалахи, повідомляє видання Беларускі Гаюн За попередньою інформацією, за 10 хвилин було видно щонайменше 4 спалахи, передають Патріоти Україн...

"Пересадка фундаменталистов на почву свобод и разномыслия - опасная вещь. Вот почему обращение Зеленского к Западу - ограничить въезд россиян - вполне своевременно", - блогер-одесит

четвер, 11 серпень 2022, 0:14

"Предсказания и прогнозы весьма относительны без оценки уровня фундаментализма в крови народов. Во времена большой неопределенности мы часто раскачиваемся на информационных волнах, поднимаясь то на гребень прекрасных надежд, то проваливаясь в пучину со...