"Уламки забороненої ОПЗЖ і їхні куратори почали промацувати Харків на предмет створення проросійського анклаву", - Голобуцький

"Уламки забороненої ОПЗЖ і їхні куратори почали промацувати Харків на предмет створення проросійського анклаву прямо під час війни? Інструментом, очевидно, має стати «династія Кернесів». Син Кернеса (і цілий депутат облради – в родині не могли не оцінити потенціал і ресурси навіть скромного звання місцевого депутата) через позов відібрав в партії «Блок Кернеса - Успішний Харків» першу половину назви – бо Кернес-старший мертвий і не може більше розпоряджатись «своїм брендом», - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Це в сенсі, «брендом» захотів скористатись хтось інший і смикнув під цю справу Кирила Кернеса як «нового брендовласника»? Ми пам’ятаємо позицію Кернеса щодо взаємин з Росією і щодо української України. Скористатись «брендом» логічно для просування таких самих ідей – відновити проросійський рух прямо під російськими обстрілами. Звучить абсурдно, але практика СБУ останнього року показала, що громадяни України можуть під російськими обстрілами спокійно навіть запчастини до цих же ракет, якими їх вбивають, виробляти і отримувати гроші від Росії.
Тому ніхто з фахівців не скаже «ні, проросійські політичні структури зараз абсолютно неможливі, це нонсенс і абсурд!». Бо таки можливі.
Інший бік історії з «уполовиненням назви» партії взагалі простий: «Успішний Харків» вже достатню кількість років – це Ігор Терехов. Команда Терехова, ініціативи Терехова. Так що давно час просто обтрусити з себе посмертний порох Кернеса і формувати власну політичну силу, а не пам’ятник чужим прагненням. В Терехова для цього більш ніж достатньо підтримки і більш ніж достатньо власної політичної і управлінської історії.
А от за тим, що робитиме Кернес-наступний, з ким налагоджуватиме зв’язки, під якими гаслами, таки варто буде уважно спостерігати. Бо всю історію можна би було сприйняти просто як емоційну особисту образу за батька – якби не репліка «я як депутат» і не оперативно зляпане опитування «треба продовжити справу Кернеса».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Нібито "був присутнім на засіданні": Кремль "воскресив" командувача Чорноморського флоту Соколова (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 13:51

Речник російського диктатора Дмитро Пєсков прокоментував смерть російського командувача Чорноморського флоту Віктора Соколова, який нібито загинув під час атаки ЗСУ по штабу флоту в Севастополі. Про це пишуть російські пропагандисти, передають Патріоти...

До окупованого Донецька знову завітала "бавовна" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 13:42

У районі Металургійного заводу в Донецьку прогриміли потужні вибухи. Відповідні відео з’явилися в Telegram-каналах. Повідомляють про приліт. У небо піднімається дим. Офіційної інформації поки немає.