
У Києві жінка перетворила кілька під'їздів радянської дев'ятиповерхівки на музей петриківського розпису. Дивовижна локація розташована на вулиці Митрополита Андрея Шептицького, 1/2 біля станції метро "Лівобережна", повідомляють Патріоти України. Жінка скрупульозно розмалювала кілька під'їздів ще влітку 2020 року.

Малюнки виконані настільки майстерно, що багато людей приходять сюди фотографуватися. Сусіди художниці розповіли, що її звуть Людмила і всі роботи зі створення петриківського розпису на дверях і вхідних групах кількох під'їздів вона робила сама.


Місцеві в захваті від ініціативи жінки. Примітно, що більш ніж за рік ніхто не спробував знищити петриківський розпис або замалювати його безглуздими графіті.
Щоб розписи не зіпсувалися, мешканка дев'ятиповерхівки час від часу покриває їх лаком.

Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...