"Уперше допомога Україні зброєю стала розмінною монетою між двома партіями": Дипломат - про проєкт бюджету США

Дипломат Валерій Чалий розповів, як уперше допомога Україні зброєю стала розмінною монетою між двома партіями після того, як президент США Джо Байден підписав законопроєкт про тимчасове фінансування уряду до 17 листопада, схвалений напередодні Сенатом та Палатою представників конгресу Штатів, передають Патріоти України.

"Знаєте, я хочу простіше пояснити всім, що основна проблема не в тому, що зараз трошки підвисли кошти. Основна проблема в тому, що вперше питання України й допомога зброєю стало розмінною монетою між республіканцями та демократами. Я думаю, що наслідки цього набагато більші, ніж те, що ми кожен день спостерігаємо за тим, як будуть кошти виділені", - сказав він.

Він зазначив, що кошти будуть виділені, а якщо не будуть - є перехідний період з попереднього надання допомоги, зараз вона буде здійснюватися шляхом інструменту PDA - це укази президент Байдена по виділенню озброєння.

"Але в більш довгостроковому плані цей сигнал для нас не дуже комфортний, тому що ми маємо повернути питання надання зброї Україні, як об'єднуюче між республіканцями й демократами. Вони не повинні ні одні, ні інші розігрувати цю карту у своїх внутрішньополітичних конкретних обставинах. Саме зараз буде боротьба", - вважає Чалий.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Естонська розвідка оцінила можливості РФ із фінансування війни проти України

п’ятниця, 1 грудень 2023, 22:15

Військовий бюджет Росії на 2024 рік дає змогу окупантам продовжувати війну проти України з колишньою інтенсивністю, переконаний глава розвідцентру Сил оборони Естонії Антс Ківісельг. Про це повідомляє ERR, передають Патріоти України. В естонській розві...

"Ви не повинні бути на пункті управління": Муженко розповів, що Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:43

Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко повідомив, що президент України Володимир Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. В інтерв'ю Муженко розповів, як після повномасштабного вторгнення пр...