
В церквах Росії моляться за здоров'я диктатора Володимира Путіна, який тиждень нездужає. Проте є думки, що насправді весь цей час боїться привернути до себе увагу президента США Дональда Трампа. Про це повідомив відомий російський опозиційний журналіст Олександр Невзоров у Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Так журналіст прокоментував поширене росіянами відео, де священник закликає помолитися за одужання російського диктатора. "Плач митроносного некроманта, на жаль, серйозно приймати не варто. Упир живий, і вже, на жаль, майже здоровий. Путін не скільки "хворів", скільки боявся політично ворухнутися, щоби знову не переключити на себе увагу Трампа", - повідомив Невзоров.
Він зауважив, що кожна чутка про хворобу Путіна кидає всю його вертикаль у трепет та паніку. Всі вони розуміють, що смерть чи хоча б інсульт диктатора призведе до переділу всіх ласих посад та сфер впливу. "Посипляться не лише голови, а й мітри. Випливуть несподівані хижі фігуранти, які почнуть ламати і живцем є "гвардію путінських дебілів". Наскільки кривавий цей процес передбачити неможливо. Але він, безперечно, буде", - зазначив журналіст.
На його переконання, навряд чи майбутні "пожирачі вертикалі" будуть чимось кращі за сьогоднішні персонажі. "Жодним "адекватним" людям, після десятиліть путінського свавілля просто ні звідки взятися. Це будуть настільки ж безсоромні покидьки, просто "свіжіші", - додав Невзоров.

Варто зауважити, що Путін "захворів" після удару Міноборони РФ по Кривому Рогу, де загинуло 20 людей, зокрема 9 дітей.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...