Уряд "младореформаторів": "Є сфери, куди нова влада лізти боїться, тому лишили 55-річного Авакова, - журналіст

Зараз маємо наймолодший уряд з усіх, що були. Середній вік міністрів - 39 років. Лише 55-річний Аваков вибивається з загальної картини. Про це в інтерв'ю журналу "Країна" наголошує політичний оглядач Леонід Швець, зазначають Патріоти України.

"Ці люди в більшості без управлінського досвіду. Очевидно, це - недолік. У Львові мені розповідали, як там працював губернатор Олег Синютка. Бив кулаком по столу і смачно лаявся. Усі боялись і вважали хорошим керівником. У нас досі поширена думка, що управлінець має знати кілька мов, серед них - матюкальну. Новий уряд - це інша генерація. Вони трошки хіпстери у хорошу сенсі", - вважає експерт.

Гройсман лише на п'ять днів старший від Зеленського, акцентує він.

"Але стиль першого - це класичний, номенклатурний чиновник. Тож питання не тільки у віці. Новий уряд має інший стиль. У міністрів є хороша освіта, амбіції щось змінити. Не знають, чого не можна. Ейнштейн казав, що необізнана людина не знає меж, тому здатна вирішувати більш складні завдання.
Історія з Аваковим говорить, що є сфери, куди нова владна команда лізти поки не хоче. Там надто страшно. Оксана Маркарова ж навпаки - випадала у минулому уряді. Більше тяжіє до нового Кабміну - формату волонтери-експерти", - додає Леонід Швець.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Терористи "ДНР" відкрили "полювання" на підлітків з українськими паспортами

понеділок, 23 вересень 2019, 0:10

У тих дітей, які не отримали українські паспорти, проблем зовсім і не виникає. Бойовики «Донецької народної республіки» почали активно відловлювати підлітків з новими українськими паспортами на території тимчасово окупованих районів Донецької області. ...

Хіти тижня. "Последняя подлодка ВМС США - повод напрячься России", - Злий Одесит

неділя, 22 вересень 2019, 23:55

"США продолжают двигаться в направлении тотального доминирования в мировом океане и, делая ставку не только на надводный флот, значительно расширяют свой подводный потенциал", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти України, і продовжує: