Російська влада відмовилася від ідеї масштабного святкування чергової річниці незаконної анексії українського Криму. Про це видання "Ведомости" дізналося від джерела, близького до адміністрації російського президента, передають Патріоти України.
Якщо в минулі роки Кремль влаштовував масштабні гуляння з концертом в московських "Лужниках", то в цьому році відзначати крадіжку українського регіону планують "згідно поточної ситуації" - автопробігами і тематичними лекціями.
Цю інформацію підтверджують й інші російські видання, які також мають власні джерела у владі.
Адміністратор однієї з груп в соцмережі "ВКонтакте", яка раніше вербувала масовку для концерту 22 лютого, коли святкували річницю вторгнення в Україну, і яка раніше анонсувала концерт на річницю анексії Криму, назвав причину скасування заходу. У коментарі виданню "Сирена", він заявив, що російські спецслужби "не рекомендують проводити" концерт у Москві "через ризики терактів".
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...