
Ворог продовжує активні наступальні дії на Авдіївському напрямку, штурми ідуть з усіх сторін. Окупанти використали нову тактику та прорвалися у місто, почалися вуличні бої. Не врахувавши досвід Бахмуту, є загроза оточення наших військ. Росіяни намагаються перерізати логістику та зайняти позиції ЗСУ. Крім того відчувається нестача резервів і артилерійських снарядів. То чи зможуть ЗСУ втримати Авдіївку? Невже доведеться відступити з міста? Повторюється ситуація з Бахмутом? Як на це вплине відставка Залужного? Детальніше про ситуацію в Авдіївці дивіться в цьому матеріалі.
00:00 Огляд подій Дмитра Снєгирьова
01:14 Нам збрехали про Авдіївку?
05:38 Про штурм коксохіму
08:29 Готують нову лінію оборони
09:24 Як ЗМІ висвітлюють Авдіївку
10:54 Про просування росіян у місті
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...