
Ворог продовжує активні наступальні дії на Авдіївському напрямку, штурми ідуть з усіх сторін. Окупанти використали нову тактику та прорвалися у місто, почалися вуличні бої. Не врахувавши досвід Бахмуту, є загроза оточення наших військ. Росіяни намагаються перерізати логістику та зайняти позиції ЗСУ. Крім того відчувається нестача резервів і артилерійських снарядів. То чи зможуть ЗСУ втримати Авдіївку? Невже доведеться відступити з міста? Повторюється ситуація з Бахмутом? Як на це вплине відставка Залужного? Детальніше про ситуацію в Авдіївці дивіться в цьому матеріалі.
00:00 Огляд подій Дмитра Снєгирьова
01:14 Нам збрехали про Авдіївку?
05:38 Про штурм коксохіму
08:29 Готують нову лінію оборони
09:24 Як ЗМІ висвітлюють Авдіївку
10:54 Про просування росіян у місті
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...