
Ворог продовжує активні наступальні дії на Авдіївському напрямку, штурми ідуть з усіх сторін. Окупанти використали нову тактику та прорвалися у місто, почалися вуличні бої. Не врахувавши досвід Бахмуту, є загроза оточення наших військ. Росіяни намагаються перерізати логістику та зайняти позиції ЗСУ. Крім того відчувається нестача резервів і артилерійських снарядів. То чи зможуть ЗСУ втримати Авдіївку? Невже доведеться відступити з міста? Повторюється ситуація з Бахмутом? Як на це вплине відставка Залужного? Детальніше про ситуацію в Авдіївці дивіться в цьому матеріалі.
00:00 Огляд подій Дмитра Снєгирьова
01:14 Нам збрехали про Авдіївку?
05:38 Про штурм коксохіму
08:29 Готують нову лінію оборони
09:24 Як ЗМІ висвітлюють Авдіївку
10:54 Про просування росіян у місті
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...