
Ворог продовжує активні наступальні дії на Авдіївському напрямку, штурми ідуть з усіх сторін. Окупанти використали нову тактику та прорвалися у місто, почалися вуличні бої. Не врахувавши досвід Бахмуту, є загроза оточення наших військ. Росіяни намагаються перерізати логістику та зайняти позиції ЗСУ. Крім того відчувається нестача резервів і артилерійських снарядів. То чи зможуть ЗСУ втримати Авдіївку? Невже доведеться відступити з міста? Повторюється ситуація з Бахмутом? Як на це вплине відставка Залужного? Детальніше про ситуацію в Авдіївці дивіться в цьому матеріалі.
00:00 Огляд подій Дмитра Снєгирьова
01:14 Нам збрехали про Авдіївку?
05:38 Про штурм коксохіму
08:29 Готують нову лінію оборони
09:24 Як ЗМІ висвітлюють Авдіївку
10:54 Про просування росіян у місті
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...