
Воїни бригади «Спартан» на Харківщині поповнили «обмінний фонд», взявши в полон 5 російських солдатів. Відповідне відео опубліковане на сторінці ОТУ "Харків", передають Патріоти України.
"Їхній загальний портрет досить банальний: від 29 до 42 років, усі – колишні засуджені, контракти підписали влітку цього року, перебуваючи в різних СІЗО. Полонені поєднані спільною «метою» – гроші та звільнення від кримінального покарання", - розповідають в ОТУ.
За словами українських військових, декому з окупантів навіть пообіцяли орден та 60 діб відпустки за взяття в полон українського офіцера. "Однак їхня доля склалася зовсім інакше. Група російських окупантів провалила завдання – зайняти посадку, окопатися і чекати на підкріплення – та потрапила в полон", - зазначили в ОТУ "Хортиця".
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...