
Воїни бригади «Спартан» на Харківщині поповнили «обмінний фонд», взявши в полон 5 російських солдатів. Відповідне відео опубліковане на сторінці ОТУ "Харків", передають Патріоти України.
"Їхній загальний портрет досить банальний: від 29 до 42 років, усі – колишні засуджені, контракти підписали влітку цього року, перебуваючи в різних СІЗО. Полонені поєднані спільною «метою» – гроші та звільнення від кримінального покарання", - розповідають в ОТУ.
За словами українських військових, декому з окупантів навіть пообіцяли орден та 60 діб відпустки за взяття в полон українського офіцера. "Однак їхня доля склалася зовсім інакше. Група російських окупантів провалила завдання – зайняти посадку, окопатися і чекати на підкріплення – та потрапила в полон", - зазначили в ОТУ "Хортиця".
Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...