
Воїни бригади «Спартан» на Харківщині поповнили «обмінний фонд», взявши в полон 5 російських солдатів. Відповідне відео опубліковане на сторінці ОТУ "Харків", передають Патріоти України.
"Їхній загальний портрет досить банальний: від 29 до 42 років, усі – колишні засуджені, контракти підписали влітку цього року, перебуваючи в різних СІЗО. Полонені поєднані спільною «метою» – гроші та звільнення від кримінального покарання", - розповідають в ОТУ.
За словами українських військових, декому з окупантів навіть пообіцяли орден та 60 діб відпустки за взяття в полон українського офіцера. "Однак їхня доля склалася зовсім інакше. Група російських окупантів провалила завдання – зайняти посадку, окопатися і чекати на підкріплення – та потрапила в полон", - зазначили в ОТУ "Хортиця".
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...