
Воїни бригади «Спартан» на Харківщині поповнили «обмінний фонд», взявши в полон 5 російських солдатів. Відповідне відео опубліковане на сторінці ОТУ "Харків", передають Патріоти України.
"Їхній загальний портрет досить банальний: від 29 до 42 років, усі – колишні засуджені, контракти підписали влітку цього року, перебуваючи в різних СІЗО. Полонені поєднані спільною «метою» – гроші та звільнення від кримінального покарання", - розповідають в ОТУ.
За словами українських військових, декому з окупантів навіть пообіцяли орден та 60 діб відпустки за взяття в полон українського офіцера. "Однак їхня доля склалася зовсім інакше. Група російських окупантів провалила завдання – зайняти посадку, окопатися і чекати на підкріплення – та потрапила в полон", - зазначили в ОТУ "Хортиця".
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...