Усі, кого я перелічив, не ідеальні. Декому морду б набив, але… Якщо гризтися - програємо, - Дмитро Ярош

"Я поважаю генерала Валерія Залужного і його команду старших офіцерів і генералів, які в тих обставинах, що існували, коли він був головкомом, зробили все можливе й героїчне для протидії ворогу", - пише лідер українських добровольців Дмитро Ярош на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Я поважаю генерала Олександра Сирського й тих, хто є в його команді, за те, що вони робили й роблять, ведучи в надзвичайно складних умовах бойові дії проти агресора.

Я поважаю генерала Малюка, який проявив себе якнайкраще в боротьбі з підступним і могутнім ворогом, перебуваючи на посаді голови СБУ.

Я поважаю генералів Хмару й Поклада й усіх генералів, офіцерів і бійців СБУ, які творили і творять дива, знищуючи орків.

Я поважаю генерала Кирила Буданова з його генералами, офіцерами, солдатами й сержантами ГУР МО, які йдуть напролом із ворогом скрізь, де він є.

Я поважаю генерала Білецького, полковника Прокопенка й усіх, хто з добровольчих лав, у боротьбі не на життя, а на смерть, ведуть за собою лави українських воїнів.

Я поважаю п'ятого президента України Петра Порошенка і його команду, яка не здала нас, українців, пацакам (а мала таку можливість).

Так. Я поважаю і верховного головнокомандувача Збройних сил України своєї держави Володимира Зеленського.

Я поважаю кожного, хто бореться проти агресії ерефії: чи на передовій, чи в тилу.

Я люблю і поважаю свій український народ, який найкращий у світі й нездоланний!

Я знаю, що всі, кого я перелічив, далеко не ідеальні. Декому з них я б морду із задоволенням набив, але…

Але я знаю й інше: поки ми єдині, доти Путін та його ординська кліка нас не здолає.

Тому не піддаймося спокусі перегризти один одному горлянку!

Втримаємося – переможемо! Будемо жерти один одного – програємо.

Поважаймо один одного й кожен себе! Не перетворюймося на бидло!

Борімося за наше майбуття і за тих, хто вже не з нами!

Українська нація – це мертві, живі й ненароджені українці, в Україні й поза нею сущі.

У національно-визвольній боротьбі або всі разом виграють, або програють – теж усі.

Тримаймо стрій, брати й сестри!

Слава Україні!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Перевірте себе! Форма носа багато що розповість про ваш характер

понеділок, 22 червень 2026, 15:24

Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...

Народні прикмети на 22 червня: Про що пихатий Гітлер і не здогадувався. Що українці спрадавна уникали робити цього дня, принаймні до обіду

понеділок, 22 червень 2026, 7:09

Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...