
Бійці "Азову" взяли в полон 23 росіянина на фронті. Це відбулось на Торецькому напрямку. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал "Азову".
"Всі вони були взяті в полон бійцями 12-ої бригади "Азов" під час бойових дій на Торецькому напрямку. Полонені перебувають в задовільному стані та адекватних умовах утримання", - йдеться у повідомленні.
Всі окупанти здалися добровільно - знайдені у підвалах, взяті під час штурмів. "Цим солдатам ЗС РФ пощастило вижити. Російські військові будуть передані відповідним службам", - зазначили в "Азові".
Сили оборони України стримують наступ російських окупантів. Проте окупанти продовжують руйнувати українські міста і села ракетними, авіаційними та артилерійськими ударами. Зокрема, на Покровському напрямку відбулось найбільше боїв, частина з них триває.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...